Kingdom Hearts 3, videosu ile bizi 30 yıl öncesine götürüyor

Kingdom Hearts 3, videosu ile bizi 30 yıl öncesine götürüyor

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 16.04.2018 - 10:57
Yeni videoda mini oyunlara odaklanılmış

Yan oyunları ve ara hikayelerinden sonra nihayet Kingdom Hearts 3'e odaklanmış durumdayız. Square Enix'in uzun süredir geliştirme aşamasında olduğu Kingdom Hearts için yeni videolar gelmeye devam ediyor. Oyunun yayınlanan yeni videosu ise bizleri 30 - 35 yıl öncesine götürdü.

Kingdom Hearts 3 için yeni video geldi

Yayınlanan yeni videoya baktığımızda ekibi Kingdom Hearts 2'den de hatırlayacağımız karakterler ile beraber görüyoruz. Roxas'ın arkadaşları ile muhtemelen Twilight Town'da bulunan Sora, elindeki cihaz ile birlikte oyunda yer alan mini oyunlara giriyor. Aslında bu cihazı Game & Watch isimli cihaza da benzetebiliriz. Çünkü oyunlara baktığımızda tıpkı ilk olarak 80'li yıllarda karşımıza çıkan Game & Watch mantığında LCD oyunlar olduklarını görüyoruz. Video boyunca bu cihazdan oynayabileceğimiz farklı farklı mini oyunlara yer verilmiş.

Açıkçası oldukça nostaljik duruyor ama bu mini oyunlarda Kingdom Hearts hayranlarının çok fazla vakit harcayacaklarını nedense düşünmüyorum. Game & Watch ve oyunlarını çok severim ama mini oyun olarak oyuna eklenmesi beni pek etkilemedi. Peki siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?

Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 20.01.2021 18:58
Kalan Karakter : 300 Gönder
Narutolga
Narutolga 16.04.2018 12:08
1 ve 2. oyunu oynamadım. Direkt bu oyundan başlasam hikayeden zevk alır mıyım?
Narutolga
Narutolga 17.04.2018 12:41
Arkadaşlar cevaplarınız için teşekkürler. Witcher serisine de 3. oyundan başlamıştım ama geriye dönük göndermeler haricinde oyundan baya bir zevk almıştım. Bu da öyle olur sanıyordum. Umarım eski oyunları bu nesle çıkartırlar ne diyeyim.
MK Okuru
MK Okuru 16.04.2018 18:28
Nope hiç bir şey anlamazsın ve sadece 1 ve 2 yi oynarsan anlamazsın 7 tane mi ne oyununu oynaman gerek hatta oynsan bile anlayamama ihtimalin var :D baya karışık çünkü :D
MK Okuru
MK Okuru 16.04.2018 15:11
alabilirsin belki ama aşırı fazla şey kaçırırsın kingdom hearts 3 olduğuna bakma bunu anlayarak oynamak için 9-10 oyun falan oynamak lazım :D
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×