Kingdom Hearts 3'den ilk bilgiler

Sami Türk
Sami Türk 3.06.2010 - 12:31
Kingdom Hearts 3'den ilk bilgiler


Final Fantasy’yi Disney’le karıştırma ve hepsini bir rol yapma oyununda birleştirme fikri Square Enix için öyle iyi gitti ki Kingdom Hearts’ın şimdiye kadar 4 farklı sürümü piyasaya çıktı. Bunlara ilaveten PlayStation 3 için üçüncü bir oyun gelmesi bekleniyor.

Square Enix’in KH oyunlarından sorumlu müdürü Tetsuya Nomura, bir mülakatta şunları söyledi: “Halihazırda Final Fantasy Versus XIII’le meşgul olmama rağmen, [Kigdom Hearts 3 hakkında] düşünmenin vaktinin neredeyse geldiği kanaatindeyim.”

NDS için Kingdom Hearts 358/2 Days veya PSP için Kingdom Hearts Birth By Sleep gibi sürümleri de ihtimal dışı bırakmayan Nomura, “Serinin sonraki oyununun Kingdom Hearts 3 olmaması da muhtemeldir” dedi. Nomura üreticiye, oyunda el konsollarındaki gibi yan hikayelerden daha “resmi” işlenmesi gereken birkaç fikir de sunmuş.

KH serisine gelecek oyunların daha somut bir hal alması bir hayli süreceğe benziyor.

KAYNAK
Kingdom Hearts 3'den ilk bilgiler
gameswelt.de

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.09.2021 10:24
Kalan Karakter : 300 Gönder
Kingdom Hearts 3'den ilk bilgiler

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×