Kingdom Hearts 3'ün E3 2018 videosu oldukça eğlenceli gözüküyor

Furkan Güler
Furkan Güler 11.06.2018 - 19:49
Sora ve arkadaşlarının yeni macerası oyuncuların ilgisini çekti.

JRYO markalarını birer birer Xbox tarafına çeken Microsoft, kendi sunumunda Kingdom Hearts 3 için yeni bir video yayınlamıştı. Yayınlanan videoda Frozen dünyasından Elsa'nın da Kingdom Hearts 3 evrenine dahil olduğunu görmüştük. Şimdi ise Square Enix, yayınladığı yeni videoda oyunun harika gözüken oynanış mekaniklerini bir kez daha gösterdi. Üçüncü oyunda evrenini daha da genişleten serinin yeni oyunu için yayınlanan oynanış videosunda, yan etkinliklerin bizi fazlasıyla oyalayacağını söyleyebiliriz.

Kingdom Hearts'ın yeni E3 2018 videosu göz kamaştırıyor

Final Fantasy XV'in yönetmenliğini yapan Tetsuya Nomura ve ekibine emanet edilen Kingdom Hearts 3'ün, FF 15'e benzetilmemesi ise çoğu oyuncuyu sevindirdi diyebiliriz. Çünkü oyun ilk duyurulduğunda oyuncuların büyük bir çoğunluğu Kingdom Hearts 3'ün açık dünya olacağını tahmin ediyordu. 29 Ocak 2019 tarihinde çıkacağı belirtilen oyun, sene başında çıkan oyunların karşısında dişli bir rakip olacak. Kendine has niş bir kitlesi olan Kingdom Hearts 3'ün, Xbox One platformuna gelmesiyle birlikte yüz binlerce yeni nesil Batılı oyuncu daKingdom Hearts markası ile tanışmış olacak .

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 12.08.2022 22:06
Kalan Karakter : 300 Gönder
Kingdom Hearts 3'ün E3 2018 videosu oyuncuları heyecanlandırdı

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×