Kingdom Hearts III, 2017'ye ertelendi

Hürcan Köse
Hürcan Köse 1.02.2016 - 12:01
Yapma be Square Enix
Square Enix'in en sevilen serilerinden birisi olan Kingdom Hearts'ın hayranları, serinin üçüncü ana oyununun bu sene içerisinde çıkmasını bekliyorlardı. Maalesef Square Enix'ten kötü haber geldi ve oyun 2017'ye ertlendi.

Games TM'ye verdiği röportajda oyunla ilgili yeni bilgiler de vermekten çekinmedi. Öncelikle yeni oyunun önceki Kingdom Hearts oyunlarından daha iyi olacağını söylüyor. Ayrıca yeni silahlar sayesinde oyunun savaş mekaniklerinin de birçok değişikliğe uğradığını belirtiyor.

Oyunun yapımının neden ertelendiğine dair kesin bir bilgi vermese  de, biz oyundaki mekanikleri iyileştirmeye çalıştıkları için yapımının da uzamakta olduğunu anlayabiliyoruz. Umalım da bu yapım süresine değsin ve karşımıza iyi bir oyunla çıksınlar.

Kingdom Hearts III,  2017'ye ertelendi
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 5.02.2023 13:30
Kalan Karakter : 300 Gönder
Kingdom Hearts III,  2017'ye ertelendi

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×