Kingdom Hearts III için yeni ekran görüntüleri ortaya çıktı..

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 24.12.2017 - 15:13
Disney dünyaları oyuna eklenmeye devam ediyor

Kingdom Hearts III tabir-i caz ise tam olarak yılan hikayesine dönmüş durumda. PS2'de başlayan Sora ve arkadaşlarının serüveni daha sonra cep telefonları da dahil olmak üzere birçok platforma kaydırılmıştı. Açıkçası serinin zamanında büyük bir hayranı olmama rağmen ipin ucunu ben bile çok uzun bir süre önce kaçırdım. İşte bu kadar karmaşık ilerlemesine rağmen hala 3. oyunu beklediğimiz yapımdan yeni bir haber daha geldi.

Monster Inc. dünyası Kingdom Hearts III'e geliyor

Daha önce Kingdom Hearts oyunlarını oynadıysanız yapımın Final Fantasy karakterlerini ve Disney dünyalarını bir araya getirdiğini biliyorsunuzdur. Daha önce birçok dünya ve karaktere yer verilen serinin  bu 3. oyunu için yeni ekran görüntüleri ortaya çıktı. Square Enix henüz resmi olarak açıklamış olmasa da Monster Inc dünyası Kingdom Hearts III'e eklenecekmiş gibi duruyor. Sızan ekran görüntülerine baktığımızda ise Sullivan ve Wazowski'nin ekip ile birlikte savaş alanına dahil olduklarını net bir şekilde görebiliyoruz. Oyun ile ilgili sızan bu yeni ekran görüntülerine aşağıdan göz atabilirsiniz. 

Kingdom Hearts III için yeni bir dünya ortaya çıktı

Kingdom Hearts III için yeni bir dünya ortaya çıktı

Kingdom Hearts III için yeni bir dünya ortaya çıktı

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 29.01.2023 01:50
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.01.2018 16:49
Umarım daha çok Pixar dünyası eklenir
Kalan Karakter : 300 Gönder
Kingdom Hearts III için yeni bir dünya ortaya çıktı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×