Kingdom Hearts III Pirates of the Caribbean dünyası duyuruldu

Kingdom Hearts III Pirates of the Caribbean dünyası duyuruldu

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 12.06.2018 - 06:54
Yaşasın korsan teması

E3 2018 takibimiz tüm hızıyla devam ediyor. Sony PlayStation konferansından Kingdom Hearts hayranlarını oldukça mutlu edecek bir duyuru geldi. Kingdom Hearts III Pirates of the Caribbean dünyası duyuruldu. Korsanlık teması oldukça güzel ve eğlenceli görünüyor.

Kingdom Hearts III Pirates of the Caribbean dünyası sonunda duyuruldu

Sony'nin E3 şovu oldukça hareketli geçiyor. Ghost of Tsushima, Spider-Man, Last of Us: Part Two, Death Sranding ve Resident Evil 2 Remake gibi oyunların yeni videoları yayınlandı. Oyunseverler Sony'nin E3 konferansından oldukça mutlu diyebiliriz. Kngdom Heats sseverler de olduçka multu. playStation sunumunda yayınlanan yeni Kingdom Hearts III videosuyla oyunun yeni dünyasına yakından bakma şansı ediniyoruz. Kingdom Hearts III Pirates of the Caribbean eğlenceli gemi savaşları dinamiği ve karayip korsanları temasıyla oldukça ilgi çekici duruyor. Oyunun tamamen farklı, değişen bir konsepte bürünmesi, oldukça sevilen korsanlık temasının yeni oyunda olacak olması Kingdom Hearts III, hayranlarını oldukça heyecanlandırdı. Kingdom Hearts III Pirates of the Caribbean'ın yayınlanan oynanış görüntülerinin de olduğu videoya aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 28.01.2021 11:30
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×