Kingdom Hearts III vs Toy Story

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 18.07.2017 - 18:35
Sizce hangisi?
D23'de çıkış tarihi duyurulan Kingdom Hearts III hayranları, aynı zamanda yayınlanan sinematik ile Toy Story dünyasına da giriş yapmıştı. Çocukluğumuzdan bazı anıları geri getiren bu birleşme, hayranları tarafından da hoş karşılanmıştı. 1995 yapımı olan Toy Story, Pixar'ın da ilk uzun animasyon filmiydi. Üzerinden tam 22 yıl geçmesine rağmen, filmin animasyonları hala mükemmeldir. İlk sinemada izlediğimizde gözlerimize inanamadığımız grafiklere sahip film , konsollar tarafından 22 yıl sonra aynı belkide daha iyi bir duruma gelmiş.
Kingdom Hearts III vs Toy Story
2018'de PlayStation 4 ve Xbox One için çıkması beklenen Kingdom Hearts III, 2013'de duyurulmasına rağmen, çıkış tarihini bir türlü açıklamamıştı. D23'ün "Level Up! The Walt Disney Company's Video Game Showcase" panelinde açıklanan ve tanıtılan oyun, J-RPG sektöründe en sevilen oyunlardandır.
Square Enix'in yapımcısı olduğu Kingdom Hearts, kariyerine 2002 yılında Playstation 2'de başlamış ve hızlı bir şekilde büyüyüp, büyük bir hayran kitlesine sahip olmuştur.. Bakalım PlayStation 4'de de aynı başarıyı gösterebilecek mi?
Kingdom Hearts III vs Toy Story
Aşağıdan, filmden ve oyun'dan alınan bazı görüntülerin, yan yana koyularak karşılaştırmasını görebilirsiniz. Siz ne düşünüyor sunuz?

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 5.02.2023 14:58
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 18.07.2017 18:58
Böyle oyunlar oynayan var mı cılar gelmeden
MK Okuru
MK Okuru 19.07.2017 11:13
Oyun eğlenceli bi dene gerçekten iyi
MK Okuru
MK Okuru 18.07.2017 21:28
Böyle oyunlar oynayan var mı cidden
Kalan Karakter : 300 Gönder
Kingdom Hearts III vs Toy Story

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×