Kingdom Hearts III'ün dosya boyutu belli oldu

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 3.12.2018 - 17:15
Kingdom Hearts III, kaç GB yer kaplıyor?

Kingdom Hearts 3'ün dosya boyutu belli oldu. Microsoft Store'daki yerini alan Kingdom Hearts sersinin devam oyunu Kingdom Hearts  3'ün dosya boyutu kesinleşti. Kingdom Hearth 3, 35.8 GB yer kaplayacak.

Kingdom Hearts III'ün dosya boyutu ne kadar

Square Enix tarafından geliştirilen Kingdom Hearts 3'ün geliştirme süreci sona ermişti. Beş yıl önce duyurulan yapım, 29 Ocak 2019'da Playstation 4 ve Xbox One için yayımlanacak. Kingdom Hearts 3'te, Frozen, Herkül, Oyuncak Hikayesi, Karayip Korsanları, Monster Inc gibi dünyalar yer alacak. Büyük bir hayran kitlesi olan Kingdom Hearts serisinin beklenen yeni oyunu Kingdom Hearts 3'ün dosya boyutu da resmileşti. Kingdom Hearts 3 Xbox One'da 35.8 GB yer kaplayacak. Playstation 4 tarafında da benzer bir dosya boyutu olabilir Ancak  henüz Kingdom Hearts 3'ün Playstation 4 dosya boyutu ile ilgili bir bilgi yok. Önümüzdeki günlerde oyunun Playstation 4'te kaplayacağı yer de ortaya çıkacaktır. Square Eniz'in köklü serilerinden Kingdom Hearts, oldukça iddialı bir yapım olarak karşımıza çıkacak gibi görünüyor.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 29.01.2023 01:54
Kalan Karakter : 300 Gönder
Naru61
Naru61 4.12.2018 07:22
bence iyi evreni genis oyun sonucta.tam kivaminda olmus
Kalan Karakter : 300 Gönder
Kingdom Hearts III'ün dosya boyutu belli oldu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×