Kingdom Hearts III'ün dosya boyutu belli oldu

Kingdom Hearts III'ün dosya boyutu belli oldu

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 3.12.2018 - 17:15
Kingdom Hearts III, kaç GB yer kaplıyor?

Kingdom Hearts 3'ün dosya boyutu belli oldu. Microsoft Store'daki yerini alan Kingdom Hearts sersinin devam oyunu Kingdom Hearts  3'ün dosya boyutu kesinleşti. Kingdom Hearth 3, 35.8 GB yer kaplayacak.

Kingdom Hearts III'ün dosya boyutu ne kadar

Square Enix tarafından geliştirilen Kingdom Hearts 3'ün geliştirme süreci sona ermişti. Beş yıl önce duyurulan yapım, 29 Ocak 2019'da Playstation 4 ve Xbox One için yayımlanacak. Kingdom Hearts 3'te, Frozen, Herkül, Oyuncak Hikayesi, Karayip Korsanları, Monster Inc gibi dünyalar yer alacak. Büyük bir hayran kitlesi olan Kingdom Hearts serisinin beklenen yeni oyunu Kingdom Hearts 3'ün dosya boyutu da resmileşti. Kingdom Hearts 3 Xbox One'da 35.8 GB yer kaplayacak. Playstation 4 tarafında da benzer bir dosya boyutu olabilir Ancak  henüz Kingdom Hearts 3'ün Playstation 4 dosya boyutu ile ilgili bir bilgi yok. Önümüzdeki günlerde oyunun Playstation 4'te kaplayacağı yer de ortaya çıkacaktır. Square Eniz'in köklü serilerinden Kingdom Hearts, oldukça iddialı bir yapım olarak karşımıza çıkacak gibi görünüyor.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 23.01.2021 13:31
Kalan Karakter : 300 Gönder
Naru61
Naru61 4.12.2018 07:22
bence iyi evreni genis oyun sonucta.tam kivaminda olmus
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×