1/2

Kingdoms of Amalur: Reckoning videosu

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 21.06.2011 - 17:53
Ve ilk detayları
E3'te bazı siteler tarafından fuarın en iyi RPG'si olarak anılan Kingdoms of Amalur: Reckoning adlı oyun için geçen seneden beridir bilgimiz mevcut. Ancak o zamanlar oyun hakkında fazla bir detay bilmiyorduk. Şimdilerde ise yeni yeni bilgiler gün ışığına çıkmaya başladı.

2012'ye doğru gelmesi planlanan oyun 38 Studios tarafından geliştirilen ve Electronic Arts ile Big Huge Games tarafından dağıtılacak.

Oyunda beş farklı bölge, dört oynanabilir ırk, üç gelişme ağacı ve her bir ağaçta da yirmi iki adet yetenek olacak.

Cesetlerin arasından dirilerek oyuna başlayacak olan kahramanımızın bir de kader sistemi mevcut. Bu sistem ile oyunda karakterimizin sınıfını belirleyebileceğiz. Ayrıca zamanlama tekniğine bağlı olarak kullanılacak bir dövüş sistemi mevcut olacak ancak bu savaş şekli sadece belli durumlarda etkili olacak ve aslen RPG oyunlarına yaraşır stratejik kararlarla oyunda ilerleyebileceğiz.

Bu arada kadro içerisinde Drizzt Do'urden kitaplarının yaratıcısı R.A. Salvatore, Spawn'ın yaratıcısı Todd McFarlane ve Oblivion'un baş tasarımcısı Ken Rolston bulunuyor.

İşte oyunun videosu. İkinci sayfada oyunun E3 videosunu bulabilirsiniz.

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×