Kingston’dan 220 Ödüllü Bilgi Yarışması

Kingston’dan 220 Ödüllü Bilgi Yarışması

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 24.10.2013 - 16:45
5 soru 100'lerce ödül
Kingston’ın geçtiğimiz günlerde dünya lansmanı yapılan ve eş zamanlı olarak Türkiye’de satışa sunulan yeni kablosuz depolama birimi MobileLite Wireless, Kingston web sayfası üzerinden yapılacak 5 soruluk bir bilgi yarışması ile sahiplerini bulacak. Tam 20 kişinin MobileLite Wireless kazanacağı yarışmada, 200 kişiye de Kingston’dan DataTraveler DT1G3 4 GB USB bellek hediye edilecek.

Kingston’dan 220 Ödüllü Bilgi Yarışması
Kingston Türkiye'nin Facebook sayfasındaki bağlantıda bulunan izleyip sorulara doğru yanıt veren toplamda 100. kişiye kadar her 5. kişi, Kingston’dan MobileLite Wireless kazanacak. Kingston’ın yenilikçi ürünü MobileLite Wireless’ı kazananlar dışında sorulara doğru yanıt veren ilk 200 kişi ise Kingston’dan 4 GB kapasiteye sahip DataTraveler DT1G3 USB belleğin sahibi olacak.

Kingston’dan 220 Ödüllü Bilgi Yarışması
30 Kasım 2013 tarihine kadar Kingston web sitesi üzerinden gerçekleştirilecek olan yarışmada, katılımcılar Kingston’ın yeni ürünü MobileLite Wireless hakkındaki 5 soruya doğru yanıt vermeye çalışacak. 20 kişinin MobileLite Wireless, 200 kişinin de DataTraveler DT1G3 4 GB USB bellek kazanacağı yarışmaya katılmak için MobileLite Wireless odağında hazırlanan videoyu izleyip, sorulan 5 soruya doğru yanıt vermeniz yeterli olacak.

- Basın Bülteni
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 23.11.2020 22:51
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×