Kingston’dan fotoğraf tutkunlarına ultra hızlı SD kart

Kingston’dan fotoğraf tutkunlarına ultra hızlı SD kart

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 9.04.2013 - 12:15
Yaz aylarının anılarını daha hızlı yakalayın
Kingston Technology, yaz aylarının yaklaşmasıyla birlikte fotoğraf meraklılarının ilgisini çeken bir ürün ile raflarda yerini almış durumda . Ultimate XX 233X SD kart özellikle yüksek hız isteyen DSLR ve Dijital Kompakt fotoğraf makinesi kullanıcılarına hitap ediyor.

Fotoğraf makinelerinin son yıllarda yaşadığı hızlı gelişim dosya boyutlarını da etkilemeye devam ediyor. Dolayısıyla yeni nesil fotoğraf makineleriyle birlikte hızlı SD kartların kullanılması kritik öneme sahip. Hızlı bir SD kart dosyaların daha hızlı yazılmasını ve yaz tatiliniz esnasında hiç bir kareyi kaçırmamanızı sağlayacak.

Kingston’dan fotoğraf tutkunlarına ultra hızlı SD kart
Kingston’ın SD kart ailesinde en hızlı model olan Ultimate XX 233X, yaz aylarında  yüksek megapiksel değerine sahip, kaliteli fotoğraf ve videolar çekmek isteyen kullanıcıların aradığı hızı sunuyor. Standart Class 10 kartlara göre 2 kata kadar daha hızlı olan UltimateXX 233X, 60 MB/sn okuma ve 35MB/sn yazma hızlarıyla profesyoneller kullanıcıların da tercihi konumunda.

Aynı zamanda yüksek kapasite ihtiyacını da karşılayan Kingston UltimateXX 233X, 16 ve 32GB’lık seçenekleriyle satılıyor. Ömür boyu garantisi sayesinde Kingston UltimateXX 233X, sizi asla yarı yolda bırakmaz!

- Basın Bülteni
Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 5.03.2021 03:49
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×