Kingston ile Las Vegas’a kimler gitmek ister?

Kingston ile Las Vegas’a kimler gitmek ister?

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 11.10.2013 - 11:58
16 profesyonel e-spor takımı, 50.000 dolarlık ödüller, uluslararası 2014 CES etkinliği
Kingston Technology Company Inc., iki global yarışmayla e-spora ve e-spor severlere verdiği desteği gösteriyor. ‘HyperX DotA 2 League’ yarışması kapsamında dünyanın en iyi 16 DotA 2 ekibi, büyük para ödülü için mücadele verecek. Ayrıca HyperX’in global hız aşırtma (overclock) yarışması ile teknoloji severler yeni rekorlara imza atacaklar. Her iki yarışmanın finali de Las Vegas’da düzenlenen Uluslararası 2014 CES’de (Tüketici Elektroniği Fuarı) gerçekleşecek. Türkiye dahil olmak üzere dünyanın hemen her yerinden e-spor takımlarının ve hız aşırtmacıların katılımına açık olan yarışmalar için başvurular başladı.

Kingston ile Las Vegas’a kimler gitmek ister?
16 takımın, toplamı 50.000 doları bulan ödül için yarışacağı HyperX DotA 2 League turnuvası, bu ayın sonuna doğru başlayacak. Ayrıca finale kalan 4 finalist takımın Las Vegas’a uçuşu ve otelde konaklaması Kingston tarafından karşılanacak. ‘Üç haritanın en iyisi’ şeklinde düzenlenecek maçların hepsi, canlı yayımlanacak ve meraklıları tarafından takip edilebilecek. Yarışma formatı ve ilgili tüm detaylara www.d2l.gg/ adresinden ulaşabilirsiniz.

HWBOT’la ortaklaşa düzenlenen hız aşırtma yarışması kapsamında; hız aşırtmacılar ve performans tutkunlarını hedef alan öncü web siteleri, Maksimum Bellek Frekansı, Super PI ve Intel XTU Benchmark’larında en yüksek skoru elde etmeye çalışacaklar. 4 Kasım’a kadar sürecek online eleme süreci boyunca, her hafta yeni bir kazanan seçilecek ve sona kalan 5 finalist, Ocak ayında düzenlenecek CES 2014’te yarışacak. Finallerde kullanılacak gerekli donanım bileşenleri, Kingston’ın partnerlerinden ASUS, Cooler Master ve Intel tarafından sağlanacak.

Kingston ile Las Vegas’a kimler gitmek ister?
Kingston’ın HyperX Global Stratejik Pazar Müdürü Annie Leung, konuyla ilgili şunları söyledi: “HyperX DotA 2 turnuvası, en iyi profesyonel oyun takımlarının birbirleriyle mücadele ettiği ve hayranlarının her dakikasını online olarak canlı takip edebileceği destansı bir organizasyon olacak. Ayrıca HyperX belleklerinin ne kadar zorlanabileceğini göreceğimiz global hız aşırtma yarışması için de büyük heyecan duyuyoruz. Her iki etkinlik de oyuncular ve meraklıları için eğlenceli ve heyecan verici olacak.”

- Basın Bülteni
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 27.02.2021 12:31
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×