Kirby, 25. yaşını kutluyor

Kirby, 25. yaşını kutluyor

Mehmet Atilla Turan
Mehmet Atilla Turan 16.08.2017 - 11:34
İyi ki doğdun pembecik.
1980'lerin sonunda Nintendo tarafından piyasaya sürülen Kirby, Mario ve Donkey Kong gibi halen sıkı bir şekilde devam eden bir seri. Karakterin samimiyeti ve şirinliği ile beraber oynanış da üzerine oyuncu çekecek bir neden olarak görülüyor. Kirby'nin Nintendo konsollarındaki yaşamı boyunca yaklaşık 20'den fazla oyun çıkarmartması ise, Nintendo'nun seriye devam etmesinin büyük bir nedenlerinden. Hal böyle olunca, şirin pembe topumuzun 25. yılının kutlanması beklenilecek bir davranış.


Fragman'da da görüldüğü gibi 1992 yılından beri serinin en hit oyunlarından birkaç saniyelik oynanış gösteren Nintendo, Kirby'nin ne kadar esnek olduğunu ve herhangi bir oyun türüne kolayca adapte olabileceğini göstermiş. 25. yılına özel olarak ise yeni konsolları olan Nintendo Switch'e yeni bir oyun çıkarmak. Nintendo ise çoktan Kirby'nin yeni oyunu ile alakalı fragman çıkarmış bulunmakta.


Görünüşe göre Kirby hayranlarını harika bir yıl bekliyor. Hızlı oynanışı ve yeni mekanikleri ile Kirby, şüphesiz oyun piyasasında tekrar adını duyuracak gibi görünüyor.
Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 28.11.2020 22:32
Kalan Karakter : 300 Gönder
agg1401
agg1401 17.08.2017 22:51
Reklama bile gerek yok, Kirby dedin mi herkes bilir.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×