Kırmızı noktalı Kojima

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 21.07.2010 - 15:52
Metal Gear Solid yaratıcısı "macera"ya mı kayıyor?

Metal Gear Solid serisinin yaratıcısı Hideo Kojima, projedeki ortağı Chiyomaru Shikura'ya göre farklı bir yöne kayıyor.

Bir "adventure" oyunu üzerinde çalıştıklarını belirten Shikura, aynı zamanda Japon firması 5pb'nin başında. Bu firma özellikle erotik ve flört oyunları üzerine yoğunlaşan bir firma.

Daha önce de Kojima, tabuları yıkmak istediğini söylemişti. Kim bilir, belki de Kojima'nın "tabu"dan kastı bu tarz bir oyundur.

Kojima ayrıca yeni oyunun yüksek özellikli bir konsola çıkarılacağını belirtmişti. Bu da oyunun Xbox 360 ve PS3'e çıkacağı anlamına geliyor.

Ayrıca Kojima'nın Metal Gear Solid 5 üzerinde çalışmayı düşündüğünü de belirtelim.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 8.06.2023 20:30
Kalan Karakter : 300 Gönder
Kırmızı noktalı Kojima

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×