Klasik RPG'ler geri geliyor!

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 10.11.2011 - 10:29
Atari'den iki yeni RPG koleksiyonu!
Atari'den yapılan açıklamaya göre, piyasaya iki yeni PC oyun koleksiyonu çıkacak. Dungeons & Dragons tabanlı bu paketlerin içerisinde ise Planescape: Torment, Neverwinter Nights, Baldur's Gate ve The Temple of Elemental Evil gibi klasik RPG'ler yer alacak.

Bu iki paketin de ABD'de 15 Kasım'da piyasada olacağı ve Amazon, Gamestop ve Target dükkanlarından ön siparişle alınabileceği söyleniyor.

Bu paketlerden ilki olan Dungeons & Dragons Anthology: The Master Collection'un içerisinde BioWare'in Baldur's Gate ve Baldur's Gate II, Black Isle'ın IceWind Dale, IceWind Dale II ve Planescape Torment, Troika'nın The Temple of Elemental Evil oyunları yer alıyor. 6 oyun içeren paket 20 dolar'dan satılacak.

Klasik RPG'ler geri geliyor!
Diğer paket Dungeons & Dragons: Neverwinter Nights Complete ise 30 dolar'dan satılıyor ve içerisinde Neverwinter'ın özel bir haritasıyla birlikte BioWare'in Neverwinter Nights ve Obsidian'ın Neverwinter Nights 2 oyunları yer alıyor.

Her iki paket de resmi genişleme paketlerini barındırıyor. RPG severlerin bu paketleri kaçırmamasını tavsiye ediyoruz.
Yorumlar 8
MK Okuru
MK Okuru 16.08.2022 22:32
Kalan Karakter : 300 Gönder
Klasik RPG'ler geri geliyor!

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×