1/3

Knight Online: Chaos

Mahmut Saral
Mahmut Saral 3.06.2010 - 12:31
Yapımcılardan Joseph Willmon ile yeni eklenti paketi üzerine konuştuk.
Devasa diyarların en önemli yapımlarından bir tanesi olan Knight Online, yeni geliştirilen Chaos isimli eklentisiyle, oyuncuları bir kez daha etkilemeyi, son hızla süren mücadeleleri daha da heyecanlı bir hale getirmeyi planlıyor. Yapımcılardan Joseph Willmon ile yeni eklenti paketi üzerine konuştuk.

Uzun bir aranın ardından detaylı bir yamayı oyunculara sunacaksınız. Bu yamayla birlikte oyuna dahil olacak en önemli özellik nedir?

Knight Online: Chaos
Chaos yamasının en yeni özelliği Chaos Dungeon (Kaos Zindanı). Burada oyuncular karmakarışık bir savaş ortamında birbirlerine karşı cephe alıyor ve bu oyunda “taraf” diye de bir şey yok. Etkinlik başladığında oyuncular eski ama muhteşem bir kaleye çağrılıyor; orada silah ve zırhlarıyla yepyeni bir görünüm alıyorlar. Bunun nedeni de tüm oyuncuları eşit koşullarda bir araya getirmek ve çatışma alevlendiğinde daha da stratejik düşünmelerini sağlamak. Herkes zindanda toplanınca, oyunculara önce karakterlerini oluşturmaları, beceri çubuğunu ayarlamaları ve strateji belirlemeleri için özel bir süre tanınıyor. Bu güvenli özel sürenin ardından oyuncular hep birlikte kıran kırana bir mücadeleye başlıyorlar. Chaos etkinliği sırasında Chaos küpleri toplayarak daha çok beceri kazanmak da mümkün. Bu küpler oyuncuların nasıl savaşacağını gösteren birçok seçenek sunuyor.

Chaos Dungeon’a katılan oyuncular birçok sürpriz eşyayla da ödüllendiriliyor. En iyi savaşçılar birer “Oracle” kazanıyor ve bunu yeni yamadaki yepyeni bir eşyayla değiştirebiliyorlar: Kanatlar! Kanatlarda birçok farklı seviye mevcut ve biri diğerini kıskandıracak kadar iyi özellikler kazandırıyor.

Knight Online: Chaos

Yeni yamayla birlikte oyuna dahil olan dünyalar, silahlar, yetenekler vs. neler? Bunlar hakkında biraz bilgi verir misiniz?

Oyunun beni de çok heyecanlandıran yeni özelliklerinden biri de madencilik özelliği. Madenler oyuncuların hedeflerine ulaşabilmeleri için yeni fırsatlar sunuyor. oyuncular arazinin çeşitli yerlerine dağılmış olan maden cevherlerine gidiyor ve baltalarıyla kazdıkları maden sayesinde yeni eşya ve deneyim elde edebiliyorlar. Örneğin, bunlardan birinin adı “Gizemli Cevher”. Gizemli Cevher birbirinden farklı pek çok eşyaya dönüşebiliyor ve bunların ne olduğunu bulmak için yapılması gereken tek şey madenlerin kazılması oluyor.
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×