Knight Online, yeni efendilerini bekliyor

Mahmut Saral 3.09.2010 - 21:24
Knight Online turnuvası başlıyor
GamersFirst, Knigt Online'ın yeni efendilerini bekliyor. 13–17 Eylül arasında sürecek turnuvada oyunun Güney Kore, Japonya ve içerisinde Türkiye’yi de barındıran ABD grupları Knight Online evreninin lideri olmak için kıyasıya bir mücadele verecek. Bu yıl altıncısı düzenlenen ve geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da büyük bir çekişmeye sahne olması beklenen turnuva binlerce Knight Online tutkununu bir araya getiriyor.

Lig usulüne göre düzenlenen Knight Online Dünya Şampiyonası’nda Japonya, Güney Kore ve ABD grupları sırayla karşı karşıya gelecekler. Bu savaşlarda toplam galibiyet sayısı (total kill) en yüksek olan iki grup finalde karşı karşıya gelecekler. Moradon, Elmorad, Karus, Ronark Land, Ardream, Base and Alsaids Prarie kesimlerinin yanı sıra Lunar War da ülkeler arasındaki çetin mücadelelere elverişli birer fon sunacak. Her oyuncu, Dünya Şampiyonası hesaplarından yaratabilecekleri, kabiliyet ve yetenek puanlarının da dahil olduğu 83 seviyedeki bir karaktere sahip olarak yarışmaya eşit şartlarda başlayacak. Böylece oyuncular dikkatlerini seviye atlamaktan çok mücadelenin gidişatında ülkeleri için daha fazla çalışmaya yoğunlaştırabilecekler.

Knight Online, yeni efendilerini bekliyor
“Milli mücadele”ye katılmak isteyen Knight Online tutkunlarının 2300 olarak açıklanan katılım kontenjanı nedeniyle ellerini çabuk tutmaları gerekiyor. Forumlardan dağıtılacak ek 100 kontenjanla belli oranda genişleyecek olan turnuvaya kayıt olmak için oyunun online mağazası Knight Online power-up store’daki katılım formunun doldurulması yeterli.

Knight Online evreninde Türkiye’yi temsil etmek isteyen oyuncular şampiyonaya bugünden itibaren kayıt olabilirler!

Şampiyona takvimi:

3 Eylül Cuma – KOL power-up store’dan ilk kayıt
13 Eylül Pazartesi – Oyunlar başlasın! Türkiye’nin de dahil olduğu ABD Grubu Japonya’ya karşı.
14 Eylül Salı - Japonya - Güney Kore
15 Eylül Çarşamba – ABD – Güney Kore
17 Eylül Cuma - Büyük Final!

Ayrıntılı bilgi, kullanım koşulları ve turnuva kuralları için buraya tıklayın.Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.05.2024 13:00
Kalan Karakter: 300 Gönder
Knight Online, yeni efendilerini bekliyor
İlginizi Çekebilir