Kohan 2 bu yaz aramızda

Arda Gündüz
Arda Gündüz 3.06.2010 - 12:31
Kohan 2 bu yaz aramızda
Gathering firması, hazırlanmakta olan yeni ve fantastik RTS oyunu olan Kohan 2: Kings Of War'ın, bu yaz piyasalarda olacağını belirtti. Oyunda, düşman şehirlere saldırabilmek ve fantastik bölgeleri keşfedebilmek mümkün olacak, fakat bunları yaparken karşımıza çıkan tehlikeli yaratıklara da karşı koymamız gerekecek. Bunların hepsi tek bir amaç uğruna gerçekleştirilecek; kendi devletimizi kurmak. 25 single player görev olacak ve multiplayer olarak da, seçebileceğimiz 6 race ile random bir harita üzerinde kapışabileceğiz. Tüm bu olaylar 3D grafikler eşliğinde karşımıza çıkacaklar.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 29.05.2023 19:28
Kalan Karakter : 300 Gönder
Kohan 2 bu yaz aramızda

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×