1/2

Kohan 2

Koray Koraç
Koray Koraç 3.06.2010 - 12:31
Fantazi strateji türünde bir oyun olan Kohan’ın devamı geliyor.

Fantazi strateji türünde bir oyun olan Kohan’ın devamı geliyor. Bilindiği gibi Kohan 2001’in en iyi strateji oyunlarından seçilmişti. Kohan’ın ikinci bölümünde sağlam ortamlar bulunuyor.

Kohan 2

Kohan, yaşadığı yere felaketleri getiren kötü güçleri geri püskürtmek ve yok etmek için yine iş başında olacak. İkinci bölüm birincisinin ilerisine gitmiş, yani oyun artık tamamen değişmiş ve ikinci bölüm için ekran kartınızın da biraz iyi olması lazım. Timegate’in dediğine göre yeni oyunda, ışıklar ve haritalar 3D özelliğine dayanacak. Bütn bunların yanında yeni büyüler de bulunacak, öneğin; ateş okları ve elektrik (şimşek) fırlatma gibi büyüler yeni bölünde bulunan özellikler.

Kohan 2

Birinci bölümde birimlerin gruplaşma özelliği vardı. Bu grubun ön saflarında taburlar, destek birimi ve bir komutan bulunuyordu. Bu özellikler Kohan: Ahriman’s Gift’e kadar devam eder. İkinci bölümde bütün bunlar hep bir arada bulunuyor, bu da demektir ki daha büyük bir ordu sistemi ikinci bölümde bizleri bekliyor.

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×