Kojima: 'Konsollar ölecek'

Kojima: 'Konsollar ölecek'

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 3.06.2010 - 12:31
Kojima: 'Konsollar ölecek'
Kojima: 'Konsollar ölecek'


Bugüne kadar 27 milyon kopya satan Metal Gear Solid serisinin yaratıcısı Hideo Kojima, ilginç açıklamalarda bulundu.

Kojima katıldığı bir konferansta "Yakın gelecekte, platforma bağlı olmayan oyunlar oynayacağız. Oyuncular bu tecrübeyi oturma odalarında, yürürken, seyahat ederken, yani istedikleri her yerde her zaman yaşamalılar." dedi.

Tokyo'da son oyunu Metal Gear Solid: Peace Walker'la ilgili konuşan Kojima'ya, Sony Computer Entertainment Japan başkanı Hiroshi Kawano'dan yanıt geldi. "Çok cüretkar bir öngörü. Umarız platformlar için oyun yapmaya devam eder, ancak biz yine de düşüncelerine saygılıyız." diyen Kawano tedirgin bir yanıt vermiş oldu.

Kojima ayrıca Sony PSP'ye çıkaracağı bu oyunla, geliştirme takımını özellikle taşınabilir oyunculuk konusunda tecrübe kazandırmak istediğini ve oyunların geleceğiyle ilgili olan öngörüsüne uygun şekilde bir yol çizmek istediğini belirtti.

Yorumlar 21
MK Okuru
MK Okuru 25.09.2020 18:45
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×