Kojima, Los Angeles'ta sinema ve dizi odaklı bir stüdyo açtı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 23.11.2021 - 13:43
Kojima Productions'ın Los Angeles'ta sinema, dizi ve müzik içeriklerine odaklanan yeni bir bölüm kurduğu rapor edildi.

Son olarak Death Stranding ile karşımıza çıkan Kojima Productions, firmaya bağlı yeni bir bölüm ile karşımıza çıktı. Yapılan açıklamaya göre Kaliforniya, Los Angeles şehrinde kurulan bu yeni stüdyo sinema filmleri ve dizilerin yanı sıra müzik tarafına da odaklanarak bu konudaki çalışmalara önderlik edecek.

Kojima, Los Angeles'ta sinema ve dizi odaklı bir stüdyo açtı

Hideo Kojima bildiğiniz gibi yaptığı oyunların yani sıra sinemaya da gönül veren bir isim. Kojima'nın zaten en büyük hayalinin yönetmenlik olduğunu zaten biliyoruz. Nitekim ünlü yapımcı geliştirdiği oyunlarda da farklı açılar ve senaryolar ile bu konudaki merakını bir nevi gözler önüne seriyor. Kurulan bu stüdyonun bu aşamada Kojima'nın hayalini gerçekleştireceğini söylemek doğru olmaz ama firmayı en azından bu sektörlere yaklaştıracak bir adım olduğunu söyleyebiliriz.

Kojima, Los Angeles'ta sinema ve dizi odaklı bir stüdyo açtı

Riley Rusell'ın liderlik edeceği bu yeni bölümün televizyon, müzik ve film sektöründeki profesyonellerle çalışmak için önderlik edeceği de belirtilmiş. Rusell yaptığı açıklamada "Kojima Productions'ta şu anda geliştirilmekte olan markalara erişimini ve bilinirliğini genişletme ve onları popüler kültürümüzün daha da bir parçası haline getirme hedefi var. Küresel bir organizasyon olmamıza rağmen, yeni iş geliştirme ekibin merkezi Los Angeles, CA'da olacak. Gerçekten heyecanlıyız ve tüm eğlence endüstrilerinde elimizden gelen en iyi eğlence yeteneğiyle çalışmak için sabırsızlanıyoruz." ifadelerine yer vermiş.

Açıkçası kurulan bu yeni bölüm ve yapılan açıklamalara baktığımızda firmanın bu oluşumu farklı şekillerde kullanacağını düşünebiliriz. Muhtemelen yapılacak yeni projelerin yanı sıra Kojima'nın yeni oyunlarında yer verilecek isimler için de bir köprü görevi üstleneceğini düşünebiliriz. 

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 2.12.2021 03:51
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.11.2021 06:03
Bu adam derdini filmle felan anlatamaz, 10 sezonluk dizi zor kurtarır.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Kojima, Los Angeles'ta sinema ve dizi odaklı bir stüdyo açtı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×