Kojima Productions, Death Stranding için geri sayımı başlattı

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 27.05.2019 - 14:27
Kojima bize bir şey anlatmak istiyor

Uzun süredir sessizliğini koruyan Hideo Kojima, yakın bir zamanda Death Stranding ile ilgili sessizliğini bozacakmış gibi görünüyor. Hideo Kojima ve Kojima Productions resmi twitter hesabı üzerinden bir dizi Death Stranding paylaşımı yapıldı. Bu paylaşımlar arasında en dikkat çeken ise, 29 Mayıs tarihini işaret eden ve geri sayım başlatan paylaşım oldu.

Kojima Productions, Death Stranding için geri sayımı başlattı

Death Stranding için son yılların en gizem dolu oyunu desek yeridir. Oyunun ne konusu, ne oynanış mekanikleri hakkında hiçbir fikrimiz yok. Ancak bu belirsizlik yakın bir zamanda sona erecek gibi görünüyor. Kojima Productions'ın attığı tweet heyecan yarattı. Atılan Tweet'te şu ifadelere yer verildi; "Death Stranding'in geri sayımı başladı... 29 Mayıs. İpi oluştur." İlk defa Death Stranding ile ilgili bir tarih paylaşıldı. Ancak bu tarihte muhtemelen Hideo Kojima'nın bir süredir üzerinde çalıştığı yeni Death Stranding fragmanı yayınlanacak. Hideo Kojima'nın bugün attığı diğer tweet'te ve son paylaşımında da "ipi yarat, ipi oluştur" ifadeleri yer alıyor. Kojima bize ne anlatmak istiyor bilemiyoruz.

Kojima Productions, Death Stranding için geri sayımı başlattı


Yorumlar 23
MK Okuru
MK Okuru 29.03.2023 13:10
Kalan Karakter : 300 Gönder
Ghost86
Ghost86 27.05.2019 16:18
Ya hadi sittirsin gitsin! Yıl olmuş 2019, twitter var , facebook var, instagram var; hideo hala bize ne anlatmaya çalışıyor diye kafa yoralım he mi?... Derdi neyse adam gibi yazsın bilelim, bu nedir ya? 5 yaşındaki mızmız çocuklar gibi nazlanıyo...

-Oğlum bunu istiyon mu?
-ııııı
-Bunu istiyon mu??
-ıııı
-E bunu mu istiyon?!
-ııııı
-Eeeeh! başlarım babanın şarap çanağına itoğluit! ne istiyosan söyle, cıvılayıp durma! yiyecen en sonunda şamarı!

Yeter hideolardan kojima yeter! kaç senedir ne anlatmaya çalıştığını anlamaktan kafayı yedik! istemiyom lan artık! anlatma sen bişey! ben de anlamak istemiyorum zaten artık . anlayışsız olucam lan, toplumda anlayışsız bir birey olucam artık!... bu nedir yaa, biz anlamaya çalıştıkça bokunu çıkardın... çıkarma lan! oyunu da çıkarma! hasta ettin lan adamı iletişimsizliksizsinsiz kişisi! yeter yaaa vallahi yeter!
Ghost86
Ghost86 13.06.2019 12:15
Susun lan develer! :D
MK Okuru
MK Okuru 28.05.2019 04:44
Ne demiş bu kişi birisi çevirsin.
MK Okuru
MK Okuru 27.05.2019 19:04
Ergenlik Nedir isimli Doktora Tezimi senin şu yorumun ile bitirdim teşekkür ederim.
Kalan Karakter : 300 Gönder
commodore 64
commodore 64 28.05.2019 14:32
Oynanış olarak, RE7 tarzında bulmaca, saklanma temalı aksiyonu dengeli bir oyun olacağını düşünüyorum. Hikayesi derindir hem de fazlaca, Hideo roman okutur adama. Ps ex oyun yapmak çok zor iştir en son GOW örneği, yeni last of us çıkacak, Hideo bunların kopardığı sesi çıkartacakmı, göreceğiz.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.05.2019 00:43
Yaşım 34 beyler 27 senedir oyun oynuyorum.john carmacklar gördük bilmem neler oynadık neler gördük.ama hideo gibi delimi dahi mi bi adam ne gördük ne duyduk.bu adam bişey yapıyorsa vardır bi bildigi diyelim.çünkü en son yarım kalan phantom painde bile ruh hastası etti bizi :))dahi gibi ama delide:))
MK Okuru
MK Okuru 28.05.2019 11:15
the phantom pain'deki detaylar, kamera açıları, duygu aktarımları çok güçlüydü. gerçekten de solid serisinin devamı gelmeyerek bizde the phantom pain oluşturdular.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.05.2019 09:04
Videolarda gördüğüm kadarıyla korku gerilim, unsurları oldukca fazla... Bu sebepten tercih sebebim olmayacak. Benim için PS4 merak ettiğim ghost of tsushima kaldı. Tenchu, Last Ninja, Shinobi
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 27.05.2019 16:47
Vallahi adamdan da yaptığı oyundan da sayenizde tiksindim. Yeter be nerdeyse her gün bu adamla ilgili haber yapıyorsunuz.
MK Okuru
MK Okuru 28.05.2019 04:43
Yalan konuştuğun ne kadar da belli sen bu siteyi takip etseydin anlardın ne demek istediğimi.Sırf yalan atmak için burada olman iticii.Hergün haber yapılıyormuşta hadi ordam be.
MK Okuru
MK Okuru 28.05.2019 04:42
adam 2 gün sonra death stranding'i göreceksiniz diyor. aynısı gta 6, lou2 veya beklediğin bir oyun için duyurulsa oyun sitesinde paylaşılsın istemez miydin ? empati yoksunluğu yapmayın...
Kalan Karakter : 300 Gönder
Kojima Productions, Death Stranding için geri sayımı başlattı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×