Kojima Productions, kadın Ludens karakterini gösterdi

Furkan Güler
Furkan Güler 3.01.2018 - 14:26
Firmanın logosunda bile ayrı bir hikaye var.

Kojima Productions tarafından geliştirilen Death Stranding ile birlikte oyuncuları oldukça büyük bir beklenti içerisine sokan Hideo Kojima, şirketinin logosu olan Ludens'in kadın halini gösterdi. 2017 için yeni yıl mesajının yanında yayınladığı kadın Ludens figürü, erkek figüre göre biraz daha anime tarzında duruyor. Ancak yayınlanan bu görselin şimdilik çizim olduğunu belirtelim. Firmanın logosunda olduğu gibi kadın karakterin de detaylıca tasarlanıp tasarlanmayacağı belli değil.

Kojima Productions, kadın Ludens karakterini Twitter üzerinden yayınladı

Bilmeyenler için Ludens kelimesinin Latince olduğunu ve "oyun oynayan" anlamına geldiğini belirtelim. Hideo Kojima'nın fikri olan bu logonun ve anlamının video oyun dünyası için zekice olduğunu kabul edebiliriz. Sıkı bir şekilde Death Stranding üzerinde çalışmalarına devam eden Kojima ekibi, yayınladıkları son videolardan sonra heyecan çıtasını daha da yükselten geliştiricilerin hala nasıl bir yapım ile karşımıza çıkacağını bilmiyoruz. Death Stranding'in oynanış anlamında nasıl bir yapıda olduğu, hikaye tarafında bizlere aslında ne anlattığı ve oyunun geçtiği dünyanın nasıl o hale sürüklendiği daha açıklanmadı .

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 20.09.2021 08:41
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.01.2018 17:26
Animeden nefret ediyorum.
Kojima sen yapma bari.Kadını cinsel obje gibi her yerde görmekten bıktım artık.
MK Okuru
MK Okuru 3.01.2018 22:45
Konu o değil yavrum, kıyafetin altındaki gri kıyafet 3. fragmanda görünmez varlıkların kıyafetlerine benziyor ve kadının kendisi Emma Stone'u andırıyor. Ludens'in oyunda karakter olmayacağını söylemişlerdi ama bence bu bir ipucu
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.01.2018 16:15
kadının bir bacağında zırh var diğer baldırı açık,madem o kadar etkilemiyor,komple açın bacaklarıda tarz dursun,böyle terminatore benzemiş,tarz değelsın
Kalan Karakter : 300 Gönder
Kojima Productions, kadın Ludens karakterini gösterdi

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×