Kojima Productions savaş karşıtı ürünler satarak Ukrayna'ya destek verecek

Murathan Özlü
Murathan Özlü 21.06.2022 - 17:33
Kojima Productions savaş karşıtı ürünler ile Ukrayna-Rusya savaşından kaçan Ukrayna'lılara destek vermeyi amaçlıyor

Kojima Productions savaş karşıtı ürünler satmaya başlayacak. Hideo Kojima önderliğinde kurulan Kojima Productions, Ukrayna-Rusya savaşı yüzünden ülkelerinden çeşitli Avrupa ülkelerine kaçmak zorunda kalan Ukraynalı vatandaşlara destek olmak için çeşitli ürünleri satışa çıkaracak. Kojima Productions, ayrıca Japonya'ya kaçan Ukraynalı mültecilere destek olmak için "ellerinden geleni yapacaklarını" belirtmiş.

Kojima Productions savaş karşıtı ürünler ile Ukrayna halkına destek olacak

Hideo Kojima, Metal Gear Solid serisinden Death Stranding'e kadar, oyunlarında savaş karşıtı temalara veya mesajlara yer vermesiyle bilinen bir isim. Firmanın satışa koyduğu ilk ürün, Ludens Peace Mark Unit, duraluminyum'dan yapılma bir kayışa işlenmiş "Barış" işareti. Bu ürünün satışından elde edilecek gelirin tamamı, Ukrayna'dan Japonya'ya kaçan mültecilere aktarılacak. Ludens Peace Mark Unit'in fiyatı 5000 Japon yeni, yani yaklaşık 40 dolar. ( 637 Türk Lirası)

Kojima Productions savaş karşıtı ürünler
Kojima Productions oldukça hareketli bir dönemden geçiyor. An itibariyle ofislerini Tokyo'nun farklı bir bölgesine taşımaya odaklanan firmanın Death Stranding 2 üzerinde çalıştığı biliniyor. Firmanın en büyük süprizi ise şüphesiz Hideo Kojima Xbox işbirliği duyurusu olmuştu.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 1.07.2022 11:36
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.06.2022 08:13
metal gear solid
Kalan Karakter : 300 Gönder
Kojima Productions savaş karşıtı ürünler satarak Ukrayna'ya destek verecek

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×