Kojima yılbaşı tatilini yeni oyunu için çalışarak geçirmiş

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 25.12.2019 - 14:43
Kojima'nın dinlenmeye niyeti yok

Hideo Kojima Noel tatilini de çalışarak geçirdiğini açıkladı. Yeni oyunu için konsept arayışı içinde olan Kojima, Noel tatilinde evine gitmek, ya da sinemada film izlemek yerine ofiste yeni oyunu üzerine düşünerek geçirdiğini açıkladı. Kojima yeni oyunu için çalışmaya başladı.

Kojima Noel tatilini yeni oyunu için çalışarak geçirmiş

Hideo Kojima'nın Konami'den ayrıldıktan sonraki ilk oyunu Death Stranding 8 Kasım 2019'da oyunseverler ile buluştu. Kojma'nın 2016'da duyurulduğunda olay yaratan yeni oyunu Death Stranding çıkışıyla bilikte oyun dünyasını iki bölmüştü. Büyük bir kesim oyunu vasat üstü olarak değerlendirirken kimisi de Death Stranding'i çok beğendi. Kojima ise yeni oyunu ile ilgili övgüleri  ve yergileri bir kenara bırakmış olacak ki, Death Stranding'in çıkışının üstünden henüz bir buçuk ay geçmişken yeni oyunu için çalışmaya başladı. Konami henüz yeni oyunu için konsept ve düşünme aşamasında olduğunu açıkladı. Daha önce korku oyunu yapmak istediğin açıklayan Hideo Kojima'nın yeni oyun türü ne olacak merak konusu. Bakalım ünlü yönetmenden Death Stranding 2 mi gelecek yoksa bambaşka bir oyunla mı karşılaşacağız. 

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 25.05.2022 22:56
Kalan Karakter : 300 Gönder
mteren
mteren 26.12.2019 09:52
Kıyamam iki gözümün çiçeği (!)
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 25.12.2019 16:27
Pizzacilik uzerine bir oyun mu yapiyor acaba. Hangi stratejilerle pizza dagitabiliriz, bir seferde en fazla pizzayı nasil götürürüz. Kiral yaratiklar pizzayi yemeden nasil basarabiliriz
MK Okuru
MK Okuru 25.12.2019 19:58
IQ su yetmemiş oyuna bak zavallının
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 25.12.2019 15:19
Konami ne ya ??
Kalan Karakter : 300 Gönder
Kojima yılbaşı tatilini yeni oyunu için çalışarak geçirmiş

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×