Kojima'nın ismi, şirketi ve oyun motoru MGS V'ten kaldırıldı!

Kojima'nın ismi, şirketi ve oyun motoru MGS V'ten kaldırıldı!

Emin Çıtak
Emin Çıtak 17.04.2015 - 10:59
KONAMI'nin yok etme işlemi kaldığı yerden devam ediyor!
Yayıncı firma KONAMI, MGS’den Kojima imzasını silme çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Normalde bu kadar abartmıyorlardı ama son görsellere göre Kojima’ya ait ne var ne yok, basitçe yok ediliyor.

İsminin yanı sıra, şirketi Kojima Prodoctions ve şirketin geliştirdiği oyun motoru olan Fox Engine logoları oyunun kutusundan silindi.
Kojima'nın ismi, şirketi ve oyun motoru MGS V'ten kaldırıldı!
Bu ayın başlarında oyunda çalışan ses aktrislerden biri, Kojima’nın kovulduğunu ama bunun henüz kamuoyuna açıklanmadığını iddia etmişti. Hemen ardından KONAMI olayı yalanlasa da artık neyin doğru, neyin yanlış olduğunu ayırt edemez durumdayız.

Kojima, şirketi ve kendisi hakkında açıklama yapana kadar gerçeği bilmemiz mümkün gibi görünmüyor. Yine de siz kendinizi en kötüsüne hazırlayın, çünkü bu yaşananlar hayra alamet değil.
Yorumlar 19
MK Okuru
MK Okuru 21.01.2021 20:22
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×