Konami dijital futbol şampiyonası 18 Temmuz'da sona eriyor

Murathan Özlü
Murathan Özlü 18.07.2021 - 00:55
Konami Dijital Futbol Şampiyonası eFootball.Open , 18 Temmuz Pazar günü(yarın) saat 15.00'de oynanacak maçlar ile sona erecek.

Konami Dijital Futbol Şampiyonası bu pazar (yarın) öğleden sonra oynanacak maçlar ile sona erecek.  Asıl adı eFootball.Open World Finals PES (Pro Evolution Soccer)'in 1v1 bazlı futbol şampiyonası. Konami, geçen sezonun (2020) turnuvasının, 1 milyon 400 bin civarı izleyici tarafından takip edildiğini belirtiyor.

Konami, turnunavın tüm katılımcılar için eğlenceli geçmesini sağlamak amacıyla oyuncuların beceri düzeylerine göre üç gruba ayrıldıklarını ifade ediyor. "Temel", "Orta" ve "Uzman" olarak ayrılan bu derecelerden bağımsız olarak oyuncular,  Matchday etkinlik gereksinimini karşılamaları durumunda finallere katılabiliyorlar.

Konami dijital futbol şampiyonası 18 Temmuz'da sona eriyor

eFootball Open World Finals'in 24 kişilik  kadrosunda, Avrupa, Asya ve Amerika’nın dört bir yanından gelen konsol ve PC oyuncuları yer alıyor. Finalistler, PlayStation®4, Xbox One ve PC Steam® sunucularında birbirleriyle eş zamanlı olarak yarışacak ve ödül havuzundan pay almaya çalışacaklar. Turnuvanın ödül havuzu platform başına, hepsinde ilk 4 oyuncuya dağıtılacak şekilde;

  • Birinci                                  $15,000
  • İkinci                                    $10,000
  • Üçüncü ve Dördüncü           $7,500

Toplamda 240.000 ABD Doları (USD) olarak belirlendi. Oyuncular,  Konami Dijital Futbol Şampiyonası'nı buradan takip edebilirler.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 2.02.2023 17:00
Kalan Karakter : 300 Gönder
Konami dijital futbol şampiyonası 18 Temmuz'da sona eriyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×