Konami'den GBA için 2 yeni oyun

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Konami'den GBA için 2 yeni oyun
Konami, Game Boy Advance için Motocross Maniacs Advance ve Konami Collector's Series: Arcade Advance oyunlarını piyasalara sürdü. Motorcross Maniacs'da 8 farklı sürücü ve rakipleri saf dışı edebilmek için birbirinden farklı 10 değişik silah türü yeralıyor. Arcade Advance serisinde de 3 tane klasik oyun var, bunlar; Frogger, Scramble ve Yie Ar Kung Fu. Her 2 oyunun da multiplayer modları da bulunuyor...
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 2.02.2023 11:26
Kalan Karakter : 300 Gönder
Konami'den GBA için 2 yeni oyun

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×