Konami'nin Silent Hill tanıtımından bambaşka bir şey çıktı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 21.06.2021 - 12:25
Konami Shop üzerinden yapılan Silent Hill açıklaması üzerine gereksiz beklentiye giren bazı hayranlar ortaya çıkan duyuru karşısında adeta şoka uğradı.

Yeni bir Silent Hill duyurusu şu sıralar oyun dünyasının en büyük beklentilerinden biri haline gelmiş durumda. Arada bir ortaya çıkan açıklamalar, dedikodular ve bazı ibareler ile birlikte artık serinin hayranları da adeta öküz altında buzağı aramaya devam ediyor. Nitekim son zamanlarda Abandoned isimli oyunun Silent Hill olduğu ve Hasan Kahraman isimli yapımcının da aslında Hideo Kojima olduğuna dair dedikodular günlerde konuşulmuştu.

Konami'nin Silent Hill tanıtımından bambaşka bir şey çıktı

İşte tüm bu unsurların ardından Konami Shop resmi Twitter hesabından bir paylaşım yapıldı. Silent Hill serisinin en önemli karakterlerinden biri olan Pyramid Head görseli ile birlikte "Yakında" ibaresinin açıklamaya yazılması bazı oyuncuları da gereksiz beklentiye soktu diyebiliriz. Her ne kadar bunun satılacak yeni bir ürün olduğu düşünülse de bazı oyuncular yapılacak bir duyurunun açıklamasının yanlışlıkla bu hesaptan yapılmış olabileceğini umut ettiler. Tabi ki bu umut boşa çıktı ve duyuru ardından bambaşka bir haber geldi.

Konami Shop'un yaptığı bu açıklamanın ardından limitli olarak üretilen Silent Hill temalı bir kaykay duyuruldu. Evet yanlış okumadınız, kaykay duyurusu ile karşılaştık. Ön satışa da çıkan bu kaykay duyurusu  Konami Shop hesabının da en çok etkileşim alan gönderilerinden biri haline dönüştü. Ne diyelim reklamın iyisi kötüsü olmaz.

Konami'nin Silent Hill tanıtımından bambaşka bir şey çıktı

Diğer taraftan Abandoned için de benzer, gereksiz bir beklenti söz konusu diyebiliriz. Bunun farkında olan bazı oyuncular da beklenti içinde olanları trollemeye başladı. Silent Hill: Abandoned isimli bir video sosyal medya üzerinden hızla yayıldı. Bu videoya da aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 2.02.2023 17:51
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.06.2021 22:43
ilk oyunun remakesi gelse bile yeter beee
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.06.2021 08:26
Adından da mı anlamadınız arkadaş ya. Konami Shop yani bildiğin oyun ürünleri satan bir mağaza olduğu çok belli. Bile bile salak yerine düşürdünüz ya kendinizi
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.06.2021 22:39
Çok mu önemlisin çiksan ney çikmasan ney . Eskidendi o artik her oyun kalite kaybol
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.06.2021 15:37
ağbi konami'nin oyunun adı silent hill, hasan hideo babanın ki silent hills.
yürü hasan hideo baba...
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.06.2021 14:56
Geçen gün ''coming soon'' postundan önce merch geliyor demişlerdi zaten. Bir de bu tweette yazdıkları şeyin sonunda ''to celebrate...'' ibaresi var ama neyi kutlamak için merchin çıktığı söylenmiyor ucu açık bırakılıyor. Yani bence silent hill duyurulma ihtimali hala daha var.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Konami'nin Silent Hill tanıtımından bambaşka bir şey çıktı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×