Konsollar gittikçe PC'lere benziyorlar

Konsollar gittikçe PC'lere benziyorlar

Hakan Bozdemir
Hakan Bozdemir 27.06.2013 - 11:14
Alienware'den açıklamalar geldi
PS4 ve Xbox One konsolların PC'lere benzediğinin birer kanıtıdır diyor Alienware'ın genel yöneticisi Frank Azor. Bilgisayarların oyun oynamak için daha uygun olduğunu düşünüyorlar. Azor ayrıca şunlarıda söyledi, "Eğer Sony ile Microsoft'un ne yaptığına bir bakarsanız şunu görürsünüz, onlar sadece bilgisayarları alıyorlar ve oturma odanıza koyuyorlar."

Konsollar gittikçe PC'lere benziyorlar
"Bu sizlere PC'nin oyun oynamak için en ideal seçim olduğunu söylüyor ve bundan daha iyiside yok. Eğer yaptıklarına dikkatlice bakarsanız konsollarını bilgisayarlara benzetmeye çalıştıklarını görürsünüz ve her seferinde daha da çok benzetmeye çalışıyorlar."

Azor konuşmasına devam etti ve onların PC platformunda gördüklerini aktardıklarını söyledi. "Mesela önceden PS3 veya Xbox'ta oyunları CD yoluyla oynuyordunuz fakat şimdi ise dijital olarak satın alıyorsunuz ama bildiğiniz gibi PC'de biz bunu çok uzun zamandır yapıyoruz zaten. Diğer bir örnek ise onlar konsollarına TV ile ilgili bağlantılar getiriyorlar ama biz bunu da yapmıştık. Diyeceğim her yaptığımızı onlarda yapacak gibi görünüyor."

Azor'un bu sözlerine sizler ne kadar destek veriyorsunuz?
Yorumlar 52
MK Okuru
MK Okuru 30.11.2020 23:07
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×