Konsollar için Club Football geliyor

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Konsollar için Club Football geliyor
Codemasters firması konsollar için yeni futbol simulasyonu oyunu Club Football'u hazırlıyor. Bu futbol oyunu sanırız değişik özellikleriyle diğer futbol oyunlarından bayağı bir sıyrılacak. Oyunda Arsenal, Manchester United ve Leeds gibi Avrupa'nın birbirinden güçlü 15 futbol takımı yeralacak. Oyunda takımlar her türlü özellikleri, futbolcu özellikleri ile gerçeğine birebir olacaklar ve ayrıca oyuna kendimize has bir oyuncu yaratık bir takıma sokabilecek ve kariyer olarak onu yönetebileceğiz. Ayrıca özel yüz haritaları hazırlanıyor ve böylece hem oyundaki oyuncular gerçeklerine oldukça benzeyecekler ve ayrıca kendi oyuncumuzun yüzünü de hazırlarken kendimize mümkün olduğu kadar benzetme şansı bulacağız. Oyun PS2, Xbox ve Gamecube için 2003 yılını içerisinde bir zamanda piyasalarda olacak...
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.09.2021 00:11
Kalan Karakter : 300 Gönder
Konsollar için Club Football geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×