Konsollar için Harry Potter aksesuarları

Merlinin Kazanı
Merlinin Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Konsollar için Harry Potter aksesuarları
Thrustmaster firması geçtiğimiz senenin en popüler kahramanlarından olan Harry Potter temalı çeşitli konsol aksesuarları üreteceğini belirtti. Özellikle çekilecek 2. film olan Harry Potter ve Sırlar Odası'nı baz alarak hazırlanacak olan aksesuarlar pad'lar, memory card'lar, taşıma case'leri, link kabloları ve dahasını içerecek. Aksesuarlar senenin sonunda 2. film ile birlikte satışa sunulacak...
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 26.03.2023 16:05
Kalan Karakter : 300 Gönder
Konsollar için Harry Potter aksesuarları

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×