Konsollar için True Crime: Streets of L.A geliyor

Merlinin Kazanı
Merlinin Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Konsollar için True Crime: Streets of L.A geliyor
Activision firması Xbox, PS2 ve Gamecube için yeni bir aksiyon oyunu olan True Crime: Streets of L.A'yi duyurdu. Hong Kong'un aksiyon filmlerinden esinlenerek hazırlanmak olan oyunda Nick Kang adında Los Angeles'in yeraltı dünyasını araştırmaya çalışan bir dedektifi yönetiyoruz. Hem yakın dövüş tekniklerini hem de silahları kullanabileceğimiz oyunda action adventure'un yanında ayrıca sürüş görevleri de olacak. Oyun ise oldukça büyük bir şehir içerisinde geçecek. True Crime: Streets of L.A 20 görevin yanında ayrıca da 100 kadar alt görev içerecek. Oyun 2003 yılı ortalarında piyasalarda olacak...
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 8.06.2023 21:04
Kalan Karakter : 300 Gönder
Konsollar için True Crime: Streets of L.A geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×