Konsollara "kara" haber

Arda Gündüz
Arda Gündüz 3.06.2010 - 12:31
Konsollara "kara" haber
PS2 ve Xbox'lar için hazırlanan yeni aksiyon oyunu BLACK'in yapımının tamamlandığı bildirildi. Criterion Games tarafından geliştirilen BLACK'te, askeri bir timin başında bulunan Jack Kellar rolündeyiz ve Doğu Avrupa'da başarılı olmamız gereken görevlere yollanıyoruz.

Gizlilikten sıyrılmış biçimde, BLACK'te daha çok silahlı çatışmalara ve bol bol aksiyon dolu sahnelere yer verilmiş. Birçok silah bulunuyor. Onları dikkatli kullanabilmek çok önemli. Düşmanları kısa yoldan öldürebilmek ve mermi israfı yapmamak için direkt olarak kafalarını hedef almak en mantıklısı olacaktır. Ayrıca çevredeki öğeleri kullanıp patlamalar gerçekleştirerek toplu katliamlar yaratabilmek mümkün. BLACK, 28 Şubat'tan itibaren Amerika kıtasında piyasalardaki yerini alacak.
Yorumlar 7
MK Okuru
MK Okuru 26.10.2021 16:00
Kalan Karakter : 300 Gönder
Konsollara

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×