Kontrolcü kavgasının sonu bu sefer kanlı bir şekilde bitti

Kontrolcü kavgasının sonu bu sefer kanlı bir şekilde bitti

Furkan Güler
Furkan Güler 19.03.2018 - 11:16
Siz siz olun, başkaları ile kontrolcü kavgasına girmeyin.

Video oyunlar yüzünden arkadaşlarımız ile zaman zaman tartışabiliyoruz. Özellikle rekabetçi oyunlarda bazen en yakın arkadaşımız, o anlığına en büyük rakibimiz olabiliyor. Ancak bu kavgalar çoğu zaman oyun bittiğinde de bitiyor. Fakat bazı oyuncuların bu durumu biraz abarttığını düşünebiliriz. Amerika Birleşik Devletleri'nin Missisipi Eyaleti'nde geride bıraktığımız gün ilginç bir olay yaşandı. 13 yaşındaki oyuncu, 9 yaşındaki kız kardeşini kontrolcü kavgası yüzünden kafasından vurdu. Ağır şekilde yaralanan kız, tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Belirtilenlere göre kız oyuncu, ağabeyine kontrolcüyü vermemek üzere direnmiş. Duruma sinirlenen ağabeyi ise en sonunda kız kardeşinin davranışına dayanamayıp çözümü kardeşini vurmakta bulmuş.

13 yaşındaki oyuncu, kontrolcü kavgası yüzünden kız kardeşini vurdu

13 yaşındaki bir çocuğun silaha nasıl erişim sağladığını bilmiyoruz fakat olayın Amerika Birleşik Devletleri'nde yaşanması olaya biraz açıklık getiriyor. Diğer bir yandan olayın yaşanma sebebinin tekrar oyunlara bağlanma durumu, muhtemelen Amerikan basını tarafından dile getirilecektir.

Büyük olan çocuğun nasıl bir psikolojide olduğu merak ediliyor. Ayrıca çocuğun ailesine de yüklü bir cezanın verileceği belirtilmekte.

Yorumlar 6
MK Okuru
MK Okuru 24.01.2021 05:52
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 19.03.2018 13:43
normal bence dünyadaki en cahil ülke abd sonuçta.
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2018 13:13
En cahil ülkemi :D sen hiç avrupaya çıkmadın sanırım..
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 20.03.2018 03:25
Bende de silah var ben kimseyi vurmuyorum arabayla çıkarken yanıma alıyorum sadece.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 19.03.2018 12:43
Suç tabiki oyunlarda bakkaldan sakız alır gibi wallmarta gidip herkezin silah alması gayet normal
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 19.03.2018 11:33
aman Allah'ım inanamıyorum ya 9 yaşında kız çocuğu,benim çocuklarım olsa kafayı yerdim herhalde,zor bir durum asıl soru 13 yaşındaki çocuk silahı nasıl temin ediyor,türkiyeyi bile aşan olaylar yaşanıyor amerikada :/
Kalan Karakter : 300 Gönder
kahvebitti
kahvebitti 19.03.2018 11:26
Amerika denen ülkede tekelden alkol alır gibi silah dan rokete biraz meşrebliysen uçak savara kadar alabiliyorken pekde garip kaçmayan olay Türkiye de satsınlar o kadar rahat ortalık oyunlarda küfür edenlerin çatışmasından geçilmez tabanca pompalı kurusıkı vs gibi türevlerin bile satılıp taşınmasına karşıyım bir anlık öfke ile yapmak istemediği şeyleri yaptırır insana
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×