Korku oyunu Paranoid için yeni bir video yayınlandı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 30.12.2021 - 12:29
Agony yapımcısı tarafından geliştirilen Paranoid için yeni bir oynanış videosu daha yayınlandı.

Daha önce Agony ve devam oyunu ile adından söz ettirmeyi başaran MadMind ekibi tarafından geliştirilen Paranoid için yeni bir video yayınlandı. Uzun süredir geliştirme aşamasında olan ve 2018 yılında duyurusu yapılan oyunun atmosferin nasıl olduğu gözler önüne serilmiş. Peki Paranoid isimli bu yeni oyunda bizi neler bekliyor?

Agony yapımcılarının yeni oyunu Paranoid için video geldi

Patrick Calman isimli 31 yaşındaki bir karakteri yöneteceğimiz Paranoid, korku temellerine oturtulan bir oyun. Tüm ailesini gizemli olaylar sonucu kaybeden Calman, ailesinden kalan ve kayıp olan kız kardeşinin peşine düşüyor. Kaybolmasından tam 13 yıl sonra kız kardeşinden bir telefon alan Calman, işin aslını öğrenmek üzere yola koyulacak. Yaşadığı büyük depresyondan dolayı Calman'ın kendi dairesinin ona hapishane gibi olduğu da belirtilmiş. 

Psikolojik korku unsurlarını barındıracak olan oyunun videosuna baktığımızda başta da söylediğim gibi özellikle atmosfer konusunda umut verici duruyor. Umarız yapım ekibi Agony'den gerekli dersleri çıkarmıştır ve yürüme simülasyonundan çok daha farklı bir oyun ile karşılaşırız. Oyunun bu yeni videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 29.01.2022 01:01
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.01.2022 10:36
cry of fear 2022? :D
Kalan Karakter : 300 Gönder
Korku oyunu Paranoid için yeni bir video yayınlandı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×