Koronavirüs haberleri için en güzel kaynaklar

Koronavirüs haberleri için en güzel kaynaklar

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 27.03.2020 - 16:17
Kardeş sitemiz technolabs.net tarafından hazırlanan koronavirüs haberlerini takip edeceğiniz kaynak siteler makalesi konu hakkında hem daha çok hem de doğru bilgiler almanızı sağlayacak.

Birçok farklı kaynak Koronavirüs haberleri yapıyor. Ancak bilgi karmaşası içinde hangisi doğru, hangisi yanlış bilmek pek mümkün olmuyor. Kardeş yayınımız technolabs.net, güncel koronavirüs haberleri için kaynak araştırması yapıp derledi. Bunlar bir araya getirerek sizler için sundu.

Koronavirüs haberleri için en güzel kaynaklar

Makale içeriğinde koronavirüs ile ilgili anlık bilgilere, faydalı makalelere, virüs ve ülkerin durumları hakkında içeriklere ulaşabileceğiniz birçok link bulunuyor.

Koronavirüs haberleri için en güzel kaynaklar

Koronavirüs belirtileri nelerdir?

- İştahsızlık ve kilo kaybı
- Ateş
- Halsizlik ve durgunluk
- Karın bölgesinin şişmesi
- Görme sorunları, gözün sulanması ve gözde renk değişimi
- Solunum sorunları ve nezle
- Denge sorunları
- Genel psikolojik durumda değişme, mutsuz ifade

Yorumlar 10
MK Okuru
MK Okuru 16.01.2021 12:33
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 27.03.2020 21:02
Bu virüs ekonomiyi, Suriye politikasını yeni kurulan birkaç partiyi unutturmaya iyi yaradı. Halkın içine de korku sal ki başka birşey düşünemesin.

Dünya genelinde baktığımızda da virüs her ülkede var, ölümler var ama diğer hastalıklardan kaynaklanan ölümlere baktığımızda sayı çok daha düşük...
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2020 02:20
5) Bir takım sağlık kitleri çıkarılmış siyasiler yararlanabiliyor halka yok.
Bir de bir çok ülkede o ülkenin ünlü isimleri (siyasiler,aktörler,sporcular) çıkıp virüse yakalandıklarından bahsediyor ilginç değil mi ? Tom hanks, Boris Johnson,Rudy gobert,Daniele Rugani Fatih Terim… gibi
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2020 02:17
4) Türkiyeye gelince virüsle mücadele ediyoruz deniliyor ama mülteciler girmeye devam ediyor Yunanistan sınırındaki mülteciler de ne oldu hiç haber yok. Bir de umreye gidip gelenlerden virüsün bulaştığı üzerinde çok haber yapılıyor avrupaya gidip gelenlerden bulaşmıyor mu ?
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2020 02:14
2) Çinin ekonomisi yükseliyordu bunun önüne geçmek için yapılmış da olabilir
3) İtalya hristiyanlığın merkezi İtalya üzerinden hristiyan dünyasına korku salınamaz mı ?
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2020 02:13
1) Bana bu virüs insanların hayat düzenini değiştirmek için bir bahane gibi geliyor ayrıca virüsün doğal kaynaklı yollardan çıktığını düşünmüyorum yarasa çorbası medyanın tatlı hikayelerinden ibaret Dünya medyası zaten çok uluslu şirketlerin sahiplerine ait. Kolayca manipule edilebilir insanlar...
MK Okuru
MK Okuru 29.03.2020 14:50
Sonuçlanan durumlara baktığımızda %18 gibi vefat durumu var. Bu da 5 kişiden 1i hayatını kaybediyor demektir. Lütfen şu virüsü griple onunla bununla karıştırmayın. Durumun ciddiyetini kavrayın.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 29.03.2020 02:34
Belirtiler kısmına her şeyi yazmışsınız ama kuru öksürük ve ani başlayan nefes darlığı yazmamışsınız
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 27.03.2020 21:45
"Koronavirüs haberleri için en güzel kaynaklar" böyle bir haber için "en güzel" sıfatı yakışıksız olmuş. Kapsamlı olabilir, ya da başka birşey ama güzel değil.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 27.03.2020 21:13
Ya ne diyonuz para lasim millete akil degil 5 binver adam basi evinde kalsin milet öluyor hala bos laf uretiyolar adam umreden geldi 15 gun once camide namaz kildi imam viruslumusun dedi 2 gun sonra yasak geldi ayni kazada olupde isik koduklari gibi sonradan tedbir akla bak bos laf gerek yok
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 27.03.2020 19:23
istemesek de her yer korona virüsü haberiyle dolup taşıyor zaten. psikolojik olarak da çok etkilemeye başladı bu durum. zorunlu dışarı çıksak bile tedirgin oluyoruz. hasta olmasak bile acaba semptom var mı diye sürekli kendimizi kontrol eder olduk. merlin bari gündemden biraz uzaklaşsın.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×