Kotick: Beni bir daha filmlerde görmeyeceksiniz

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 6.08.2011 - 14:11
Call of Duty'nin sahibi ilk ve son rolünü kesti
Activision CEO'Su Bobby Kotick'in yeni Brad Pitt filmi Moneyball'da Oakland As takımının sahibi rolünde oynadığını biliyorsunuzdur. Eğer öyle değilse filmin fragmanı aşağıda.

Eğer içinizde bu durumdan rahatsız olanınız varsa derin bir nefes alıp sakinleşebilir nitekim Kotick yaptığı son açıklamada bir daha asla filmlerde oynamayacağını açıkladı. Zaten bu filmde oynama sebebi de yönetmen Bennet Miller'ın arkadaşı olmasıymış.

Kotick: Beni bir daha filmlerde görmeyeceksiniz
"Bennet ve ben bir yemekte Moneyball hakkında sohbet ediyorduk. Bana bir şirket sahibinin psiklojisini ve neler isteyeceğini sordu. Ben de senaryoyu okuyup 'Bence buradaki konuşmalar bu tarz bir tartışmada bir şirket sahibinin reaksiyonlarını tam olarak yansıtmıyor' diye fikir verdim. Daha sonra biraz daha konuştuk ve en sonunda Bennet bana 'Neden filmde sen oynamıyorsun? Bence bu şekilde rol çok daha otantik olur' dedi. Bende 'Oynarım ama sen de benim Call of Duty'min sağlam bir filmini yapacaksın' dedim. Hepsi bu."

Peki buradan ne sonuç çıkarmalıyız?

Yorumlar 19
MK Okuru
MK Okuru 18.10.2021 13:13
Kalan Karakter : 300 Gönder
Kotick: Beni bir daha filmlerde görmeyeceksiniz

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×