Kralın Dönüşü

Mahmut Saral
Mahmut Saral 3.06.2010 - 12:31
Kralın Dönüşü
Kralın Dönüşü

Snowblind Studios tarafından geliştirilip, Warner Bros. tarafından dağıtımı üstlenilen yeni Lord of The Rings oyunu War in the North duyuruldu. Aksiyon RPG türünde olacak olan bu yeni yapım, PC, PS3 ve X360 platformları için raflarda yerini alacak. Oyun, hem Peter Jackson'ın film serisi, hem de J.R.R. Tolkien'in eserlerini temel alıyor. The Lord of the Rings: War in the North, önümüzdeki yıl raflarda olacak.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.05.2023 00:45
Kalan Karakter : 300 Gönder
Kralın Dönüşü

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×