Krallığı kahramanlar kurtaracak

Arda Gündüz
Arda Gündüz 3.06.2010 - 12:31
Krallığı kahramanlar kurtaracak
Daha önce Xbox'lar için piyasalara sürülen Kingdom Under Fire: The Crusaders için yeni bir devam oyunu geliştiriliyor. Kingdom Under Fire: Heroes isimli yeni oyun, 7 yeni karakteri de beraberinde getiriyor. Hepsinin de kendilerine has farklı dövüş stilleri ve hareketleri bulunuyor. Xbox Live sisteminin olacağı oyunda, tek kişilik modl'larda da yenilemeler yapılmış. Ayrıca kendi görevlerinizi de yaratabileceksiniz. Oyun, Bersian kıtasında geçecek; insanlar, orc'lar ve elf'ler bir arada yaşamak için uğraşacaklar. Yakında, yeni nesil konsollar için de bir Kingdom Under Fire oyununun duyurulacağı belirtiliyor. Kingdom Under Fire: Heroes'un çıkış tarihi henüz belirlenmedi.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 25.03.2023 07:47
Kalan Karakter : 300 Gönder
Krallığı kahramanlar kurtaracak

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×