Kratos hiç beklemediğimiz bir yerde ortaya çıktı

Kratos hiç beklemediğimiz bir yerde ortaya çıktı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 3.12.2020 - 11:37
Ortaya çıkan görsele bakacak olursak Kratos, yeni God of War oyunundan önce Fortnite savaş alanında boy gösterecek.

Görünüşe bakacak olursak Olympos'un iliğini kemiğini kurutan Kratos, bu sefer de Fortnite dünyasına adım atmak üzere. 2018 yılında çıkan God of War oyunu ile Nordic mitolojisine geçiş yapan Kratos, bu oyun ile yılın oyunu ödülü de dahil olmak üzere birçok ödülü kucaklamış ve adeta yeniden doğmuştu. Biz büyük bir merakla devam oyununu beklerken Kratos hiçte beklemediğimiz bir yerde ortaya çıktı diyebiliriz.

Kratos, Fortnite oyununa geliyor

Dünyanın, özellikle Amerika'nın en popüler oyunlarından biri olan Fortnite bu popülerliğini yapılan son etkinlikler ile birlikte bir kez daha gösterdi diyebiliriz. Öncelikle oyun hakkında açıklanan bazı istatistiklerden bahsedelim. Geçtiğimiz aylarda ünlü şarkıcı Travis Scott oyun içerisinde bir etkinliğe katılmış ve oyunda yer alan devasa görünümü ile büyük bir konsere imza atmıştı. ünlü şarkıcının sadece bu etkinlikten 20 milyon dolar aldığı belirtildi

Diğer açıklanan bilgi ise biraz daha güncel. Fortnite için Marvel işbirliği ile düzenlenen son Galactus etkinliğinin oyuncu sayısına dair büyük bir başarı açıklaması geldi. Yapılan açıklamaya göre bu etkinlik sırasında tam 15.3 milyon oyuncu ile eş zamanlı oyuncu rekoru da kırılmış oldu. 

Kratos hiç beklemediğimiz bir yerde ortaya çıktı

Playstation Store sayfası üzerinden sızdırılan Kratos görseline baktığımızda ise hakkında henüz detay olmasa da tahmin edildiği gibi karakterin çok yakında oyuna ekleneceğini söyleyebiliriz. Tabi ki Playstation konsollarına özel olacak bu güncelleme ile birlikte biraz farklı da olsa God of War 2'den önce Kratos'u bir kez daha kontrol etme şansına erişeceğiz. Diğer taraftan God of War yönetmeni Cory Barlog ise Twitter hesabından bu konuda bir bilgisi olmadığını dile getirmiş.

Yorumlar 9
MK Okuru
MK Okuru 26.01.2021 18:58
Kalan Karakter : 300 Gönder
burak_55
burak_55 3.12.2020 12:05
Tarkov, warzone, cold war, gibi oyunlar varken bu saçma oyunu oynayan varmı hâlâ.
MK Okuru
MK Okuru 4.12.2020 15:40
Herhalde arkadaş "ESCAPE OF TARKOV'DAN" BAHSEDİYOR.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.12.2020 20:03
Sony para için bluray
Metal Gear
Capcom RE 4
Rocstar Red Dead Redemption'ü
Kratosu satmışlar çok mu?
MK Okuru
MK Okuru 4.12.2020 15:30
Adam gayet net yazmış, neyini anlamadın?

''SONY para için her şeyi yaptı zaten, Kratos'u xli bir siteye koysa, o da yumuşak yumuşak takılsa ne fark eder artık. '' Demenin bir başka şekli.
MK Okuru
MK Okuru 4.12.2020 00:14
Ne yazdın sen şimdi?
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×