Kratos'lu God of War Ascension demosu geliyor!

Kratos'lu God of War Ascension demosu geliyor!

Berkant Jeff Akarcan
Berkant Jeff Akarcan 21.01.2013 - 12:38
Özlemiştik seni Kratos...
Multiplayer betası dün çok kısa bir süreliğine Playstation Plus üyeleri dışındaki oyunculara da açılan God Of War Ascension'ın haftasonu Kratos'lu yeni bir fragmanı yayınlanmıştı. Bugüne kadar oyunun multiplayer özelliğine yoğunlaşan Sony, oyunun tek kişilik modu için ilk defa bir teaser yayınlıyor ve hikayenin nasıl bir şey olacağı konusunda ağzımıza bir parmak bal çalıyor. Haftalar sonra Kratos'u tekrar görmek ilaç gibi geldi, hem de Mavi Pazartesi sabahında.

Öte yandan Ascension'un tek kişilik modunun demosunun da çıkış tarihi açıklandı. 12 Mart'ta çıkacan olan God of War Ascension'un Kratos'lu demosu Şubat ayında bizlerle olacak.

Kratos'lu God of War Ascension demosu geliyor!
Ayrıca Collector's Edition içeriği ve kutunun son hali de belli oldu. 6 inçlik Kratos figürünün yanı sıra nefis bir kutu tasarımı bizleri bekliyor. Hemen üstteki görselde de figürü görebilir (Kratos'un alaturka tuvaletle imtihanı gibi olsa da biraz figür, Kratos Kratos'tur) yayınlanan yeni fragmanı da aşağıdan izleyebilirsiniz.

God of War: Ascension Beta İzlenimleri yazımıza da buradan ulaşabilirsiniz.
Yorumlar 11
MK Okuru
MK Okuru 20.01.2021 02:46
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×