Kratos'un kılıçlarına sahip olmak ister miydiniz?

Can Arabacı
Can Arabacı 17.12.2013 - 11:01
Man at Arms bu sefer "Blades of Chaos"u yaratıyor!
Man at Arms'la ilgili önceki haberlerimize muhtemelen denk gelmişsinizdir.  Hayatının büyük bir kısmını demirci olarak geçiren ve bir çok ünlü film için de çeşitli silahları yaratmakla görevli olan Tony Swatton'ın web serisi olan Man at Arms'ta bugüne kadar birçok oyunda severek kullandığımız ama gerçek hayatta kaldırmayı bile hayal edemeyeceğimiz silahların bile yapıldığını gördük. (FF7'den Cloud'un Buster Sword'ü var listenin en başında!) Man at Arms'ın yeni bölümünde de yine kullanması oldukça zor bir kılıç var: God of War serisinde Kratos'un kullandığı Blades of Chaos. Ya da en azından bu kılıçlardan sadece bir tanesi... Zira gördüklerimize bakılırsa bu kılıçlardan sadece bir tanesini bile kaldırıp savurmak için oldukça fazla kol kası gerekiyor. Aşağıdan izleyebileceğiniz videodan sonra bu kılıçları gayet zahmetsizce savurup türlü türlü kombolar yapan Kratos'a yenilenmiş bir saygıyla bakmaya başlayabilirsiniz!

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 11.04.2021 18:54
Kalan Karakter : 300 Gönder
Kratos'un kılıçlarına sahip olmak ister miydiniz?

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×