Kratos'un lejyoner kostümü

Mahmut Saral
Mahmut Saral 12.10.2010 - 10:59
Yeni cicileriyle Kratos, pek bir hoş
Ready at Dawn stüdyosu tarafından PSP konsoluna özel olarak geliştirilen aksiyon macera oyunu God of War: Ghost of  Sparta'nın yeni bir ön sipariş bonusu daha ortaya çıktı; lejyoner kostümü.

Kratos'un lejyoner kostümü
İlk ve ikinci oyunlar arasındaki zaman diliminde geçen bu yeni oyun, 2 Kasım'da raflarda olacak. İlgili videoya da aşağıdan ulaşabilirsiniz. İyi seyirler.Yorumlar 14
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 08:01
Kalan Karakter : 300 Gönder
Kratos'un lejyoner kostümü

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×