Kristal Piksel Video Oyun Ödülleri başvuruları devam ediyor

Kristal Piksel Video Oyun Ödülleri başvuruları devam ediyor

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 26.09.2020 - 14:18
Kristal Piksel Video Oyun Ödülleri'nin 2020 yılı etkinliği COVID-19 sebebiyle çevrimiçi olarak gerçekleştirilecek

2012 yılından beri ülkemizde geliştirilen orijinal fikri mülkiyete sahip oyunları belirleme ve ödüllendirme amacıyla Türkiye Oyun Geliştiricileri Derneği (TOGED) ve ODTÜ TEKNOKENT ATOM (Animasyon Teknolojileri ve Oyun Geliştirme Merkezi) iş birliğiyle düzenlenen Kristal Piksel Video Oyun Ödülleri'nin 2020 yılı etkinliği COVID-19 sebebiyle çevrimiçi olarak gerçekleştirilecek.

Kristal Piksel başvuru süresi devam ediyor

Kristal Piksel’e yapılan başvurular oyun dünyasının, medyanın ve akademik camianın öncü isimlerinden oluşan seçkin bir jüri tarafından değerlendirilecek. Oyunlar mobil, PC, Konsol, VR oyunu, Hypercasual, en iyi müzik, en iyi görsel tasarım gibi toplam 15 kategoride yarışacaklar. 

Kristal Piksel’e başvuracak geliştiricilerin, başvurularında belirttikleri oyunla ilgili fikri mülkiyet haklarına sahip olmaları ve oyunlarının herhangi bir platformda 31 Ekim 2018 ve 20 Ekim 2020 son başvuru tarihi arasında yayınlanmış olması gerekmektedir. Kristal Piksel Video Oyun Ödülleri Töreni ise 22 Kasım 2020 tarihinde Game Changers etkinliği ile birlikte gerçekleşecektir. 

Kristal Piksel hakkında detaylı bilgi almak için www.kristalpiksel.org’u ziyaret edebilirsiniz. Geliştiriciler ise başvuru formunu buradan doldurup katılabilirler.

Kristal Piksel Video Oyun Ödülleri başvuruları devam ediyor

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 29.10.2020 05:19
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 27.09.2020 12:15
hahaha kaç adet pc oyunu var ki yerli? de yarışması yapılıyor?
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×