Küba'dan Black Ops'a uyarı!

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 12.11.2010 - 11:38
Black Ops'taki Fidel Castro sahnesi tepki çekti.

Treyarch'ın çok tartışılan oyunu Black Ops, Küba'dan tepki çekti.

Oyunu oynamayanları uyaralım çünkü az sonra bahsedeceğimiz tartışılan sahne oyunun içinde yer alıyor. Black Ops'ta bildiğiniz gibi Küba lideri Fidel Castro'yu öldürmeye çalışıyoruz. Küba basını ise CIA'in bunu gerçekte 638 defa denediğini ancak başarılı olamadığını, şimdi de ABD'nin bunu sanal olarak gerçekleştirmeye çalıştığını belirtiyor.

Ayrıca Küba basını, ABD'nin yasal olmayan Fidel Castro suikastini yasalmış gibi göstermeye çalıştığını da belirtiyor ve Kuzey Amerikalı çocuk ve gençlerin bundan iyi etkilenmeyeceklerini söylüyor.

Amerikalı psikoloji profesörü Christopher J. Ferguson ise şu durumda video oyunlarındaki vahşet ya da diğer durumların küçüklere zarar verdiğini gösteren bir kanıt olmadığını söylüyor.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 1.04.2023 14:20
Kalan Karakter : 300 Gönder
Küba'dan Black Ops'a uyarı!

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×