Kung-Fu Live: Kaybolan Bacaklar

Ali Osman Uz
Ali Osman Uz 16.12.2010 - 12:33
hatasız oyun firması olmaz
Virtual Air Guitar Company, piyasaya sürdüğü Kung-Fu Live oyunu ile oyun severlerin hayallerini gerçeğe çevirmeyi hedeflemişti. Oyunun temel fikri gerçek tepkilerimizi Play Station Eye ile oyuna yansıtarak dövüşmemizi sağlamaktı. Oyun piyasaya çıktıktan sonra ise incelemelerde de yorumlarda da epey eleştiriye maruz kaldı. Teoride eğlenceli olabileceğini düşündüğümüz bu oyun pratikte nasıl sınıfta kalmış gelin birlikte göz atalım.

.
vikipedi
bing video
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 04:19
Kalan Karakter : 300 Gönder
Kung-Fu Live: Kaybolan Bacaklar

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×