Kurtlar Vadisi Vatan'ın vizyon tarihi belli oldu

Kurtlar Vadisi Vatan'ın vizyon tarihi belli oldu

Onur Güner
Onur Güner 24.06.2017 - 15:46
Polat Alemdar geri dönüyor
Ülkemizin kült yapımları arasında yer alan ve yapımcılığını Pana Film'in üstlendiği Kurtlar Vadisi, bildiğiniz gibi oldukça çok hayran kitlesine sahip. Özellikle derin devlet ve mafya olaylarına ışık tutan yapım, sadece televizyon dizisi olmakla kalmamış ve birkaç sinema filmi ile de beyaz perdeye gelmişti. Ancak başı 15 Temmuz darbe girişimi ile derde giren yapım, yayından kaldırılmıştı. Lakin adli süreci atlatıp suçsuz olduğuna karar verilen Pana Film, tekrar kolları sıvayarak yeni bir Kurtlar Vadisi filmi yapacağını açıklamıştı. Sonunda Kurtlar Vadisi Vatan ismiyle beyaz perdeye gelecek filmin vizyon tarihi açıklandı.

Kurtlar Vadisi Vatan'ın vizyon tarihi belli oldu
Pana Film tarafından yapılan açıklamaya göre başrollerini Necati Şaşmaz, Sinem Uslu, Cahit Kayaoğlu, Nezih Işıtan ve Erhan Ufak'ın üstlendiği film 29 Eylül 2017 tarihinde vizyona girecek. Yönetmenliğini Serdar Akar'ın üstlendiği filmde ise 15 Temmuz günü darbe girişimi ve perde arkasında yaşananlar bütün çıplaklığı ile anlatılacak. Bakalım film nasıl olacak bekleyip göreceğiz. Sizin filmden beklentiniz nasıl? Sizce film nasıl olacak? Ayrıca söylentilere göre yeni yayın döneminde ise tekrar Kurtlar Vadisi Pusu ekranlara geri dönebilir.

Kurtlar Vadisi Vatan'ın vizyon tarihi belli oldu
Yorumlar 70
MK Okuru
MK Okuru 2.03.2021 07:49
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 2.07.2017 15:05
Yavv. Yheeter
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 26.06.2017 14:39
Vay arkadaş ne darbe girişimiymiş şu darbe girişiminden sonra adam resmen başımıza Allah oldu iyi mi.İlk başta gerçek sandım ama adım gibi eminim şu an bu darbe diye lanse edilen olayın tamamen bilinçli yapıldığına.Ölen insanlara yazık oldu.
Arcade Fire
Arcade Fire 30.06.2017 16:44
Ben blinçli bir darbe girişimi olduğuna inanmıyorum ama darbe yapanlar kadar darbe olana kadar saf saf iktidarda duranlar da darbeye girişenler kadar suçlu benim gözümde, her yapılana göz yum, her yere sızdır, bunlardan bir şey olmaz de sonra darbe olsun. Beraber yürüyen iki tarafın çıkarlarının çatışması sonucu olan bir durum. Tabi ne olup bittiğinden %100 emin olamayız yine de benim fikrim böyle.
MK Okuru
MK Okuru 29.06.2017 08:02
atılıyorum benim düşüncemkontrollu olduğu hususunda
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 27.06.2017 02:22
Beğenmeyen bebeler gitsin muhtesem yy izlesin ya da canilerin filmlerini izlesin
MK Okuru
MK Okuru 30.06.2017 15:07
Yavru bunu zaten senin gibi bebeler için yapıyolar.. :))'
Kalan Karakter : 300 Gönder
kara341
kara341 30.06.2017 14:11
insan şunu haber yapmaya utanır. sanırsın memleketteki tüm diziler için ayrı bir kategorisi var da bu da onlardan biri. çakallar vadisi filistin diye bir film çevirdiler, daha bir sene geçmeden 20 milyona kapattılar mevzuyu. işide giden tırların parodisini yaptılar doğudaki köylere füzeler geri dönünce senaryoyu değiştirdiler. hükümete yaranmak adına maymuna döndü karakterler. senaryo yetişemiyor. bugün kara dediklerini karşılarına alamadan can ciğer oluyorlar :) yarın suriyeye giriş sebebi birilerinin cebine nakit olarak dönerse bu çakma 15 temmuzcular da karambole gidecek. bence filmi çekenler acele etsin. tayyip bu, dönüş hızına dünya yetişemiyor.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.06.2017 13:25
habermi bulamıyorsunuz ? burası televizyon sitesimi oyun sitesimi ? bizi ilgilendiren kısım nerede kurtlar vadisinin ? aşkı memnu 2 çıkacamı,yada çiçek taksi tekrar gelecekmi,çocuklar duymasın 86 ne zaman hangi kanalda ? bunlarıda söyleyin çekip gidelim siteden en azından görmeyiz boş boş haberler

---

Burası bir ''portal'' ve kategorilerimiz arasında oyun, kitap, teknoloji, müzik, film ve dizi gibi kategoriler var. Biz sadece oyun değil, saydığım kategorilerdeki haberleri de yapıyoruz sevgili MK okuru. :)

-Onur
kara341
kara341 30.06.2017 14:04
çakma magazin portalı :) film ile propaganda yayınlarını karıştırmış bu portalcılar. asıl ilginç olan yerli tek yapım kv. olmuş. yersen :)
Arcade Fire
Arcade Fire 28.06.2017 17:13
Bence o portal olma işini pek beceremiyorsunuz, oyun dışı içerik yetersiz ve çok önemli işler yerine gereksiz şeylere ayırıyorsunuz o diğer içerikleri. Bence sadece oyun odaklı bir site olsanız çok daha iyi bir site olursunuz. Çok şeyi kötü yapmaktansa bir şeyi iyi yapmak daha iyidir.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×