L.A. Noir'e büyük güncelleme

Burçin Aygün
Burçin Aygün 3.12.2010 - 14:04
Detaylar gelmeye devam ediyor.
Rockstar'ın merakla beklenen ve 1947 yılında Hollywood'da geçen karanlık bir hikayeye sahip oyunu için büyük haberler yolda. Rockstar'ın sızdırdığı bilgilere göre oyun için çok detaylı perde arkası bilgileri kısa sürede oyuncuların beğenisine sunulacak. Bu bilgilerin özellikle oyunun kullandığı özel teknoloji ile ilgili olduğu söyleniyor. Bunlardan biri de çok gerçekçi olduğu söylenen yüz tarama tekniği.

L.A. Noir'e büyük güncelleme
L.A Noire, Avustralya'lı stüdyo Team Bondi ve Rockstar tarafından geliştiriliyor.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 29.05.2023 18:20
Kalan Karakter : 300 Gönder
L.A. Noir'e büyük güncelleme

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×