L.A. Noire duyuruldu!

Anıl İşal
Anıl İşal 7.12.2010 - 10:43
L.A. Noire duyuruldu!
Rockstar Games bugün yaptığı açıklama ile yeni oyunu L.A. Noire’ı duyurdu. Yapımını Avusturyalı şirket Team Bondi’nin üstlendiği L.A. Noire, 1940’ların Los Angeles’ında geçen bir aksiyon oyunu olacak. Çeşitli suçlar ve cinayetler arasında aksiyonun dur durak bilmediği bir yapım olarak karşımıza çıkacan L.A. Noire’ın şimdilik yeni nesil konsollar için hazırlandığı belirtiliyor. Bu arada oyun için hazırlanan ilk video 5 Ekim’de indirilebilir hale gelecek.

www.rockstargames.com/lanoire
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.03.2023 05:40
Kalan Karakter : 300 Gönder
L.A. Noire duyuruldu!

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×